کد خبر:43825 | 11:16:54 - سه‌شنبه 11 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای بیش از ۶۳۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در خراسان جنوبی
اجرای بیش از ۶۳۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در خراسان جنوبی
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی اظهار کرد: تاکنون ۹ هزار و ۳۳۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در سطح استان اجرا که از این مقدار بیش از ۶۳۰ کیلومتر در چهار ماه نخست امسال محقق شده است.

شعار سال:سیدمحمود هاشمی در این باره گفت: از مجموع شبکه‌های موجود در استان، ۲ هزار و ۹۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع شهری و ۶ هزار و ۴۳۰ کیلومتر شبکه روستایی است.

وی با بیان اینکه امسال اجرای طرح‌های گازرسانی در سطح استان با سرعت زیادی در حال انجام است، افزود: هم‌اکنون ۷۹۰ روستا و تمامی شهرهای استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارد، همچنین در چهار ماهه نخست امسال ۶۳۱ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا و ۳ هزار و ۸۶۰ انشعاب گاز نصب شده است.

خبر جدید  مجموعه بین‌المللی اسکواش بیرجند با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی تصریح کرد: با تلاش و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در زمینه توسعه گازرسانی، برخورداری خانوارهای شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی در حال افزایش است، ضمن اینکه گازرسانی به ۲۸۹ روستا نیز در حال اجراست؛ از سویی، همراه با توسعه کمّی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت‌رسانی و رضایتمندی مشترکان نیز به‌طور مستمر در دستور کار این شرکت  قرار دارد.

خبر جدید  منابع اشتغال روستایی شش هزار میلیارد افزایش یافت

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازشبکه اطلاع رسانی شانا   ، تاریخ انتشار: ۴مرداد ۱۳۹۹، کد خبر:۳۰۵۳۱۴،www.shana.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب