کد خبر:316 | 3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۷۰ ميليارد تومان تسهيلات اشتغال به خراسان جنوبي اختصاص يافته است
۵۷۰ ميليارد تومان تسهيلات اشتغال به خراسان جنوبي اختصاص يافته است
خبرگزاري آريا- استاندار خراسان جنوبي در دومين روز از دهه مبارک فجر و در مراسم افتتاح کتابخانه مرکزي و مرکز اسناد دانشگاه صنعتي بيرجند گفت: دولت تدبير و اميد ۵۷۰ ميليارد تومان تسهيلات اشتغال به خراسان جنوبي اختصاص داده که از اين ميزان تا کنون ۴۰ ميلياردتومان جذب شده است.به گزارش خبرگزاري آريا، استاندارخراسان جنوبي، […]

570 ميليارد تومان تسهيلات اشتغال به خراسان جنوبي اختصاص يافته است

خبرگزاري آريا- استاندار خراسان جنوبي در دومين روز از دهه مبارک فجر و در مراسم افتتاح کتابخانه مرکزي و مرکز اسناد دانشگاه صنعتي بيرجند گفت: دولت تدبير و اميد ۵۷۰ ميليارد تومان تسهيلات اشتغال به خراسان جنوبي اختصاص داده که از اين ميزان تا کنون ۴۰ ميلياردتومان جذب شده است.
به گزارش خبرگزاري آريا، استاندارخراسان جنوبي، ايجاد دانشگاه صنعتي در بيرجند را اقدامي مناسب و قابل تقدير دانست و تصريح کرد: بايد تلاش کنيم تا رشته هاي تحصيلي مرتبط با ظرفيتهاي درون استاني از جمله رشته هاي اقتصاد، صنعت و معدن نيز دراين دانشگاه ايجاد شود.
مقام عالي دولت در استان، به ظرفيت هاي بالاي معدني در اين استان اشاره کرد و ادامه داد: اين ارتباط بايد بين دانشگاه ، فارغ التحصيلان دانشگاهي و نيز دستگاه هاي اجرايي به طرق مختلف برقرار گردد و ما نيز در اين زمينه آماده هرگونه کمک و مساعدت هستيم.
مروج الشريعه، دانشگاه را پايه هرگونه توسعه دانست و تصريح کرد: دانشگاه ها و مراکز دانشگاهي مي توانند پايه و اساس تمامي توسعه ها در زمينه هاي مخلتف فرهنگي، اجتماعي، سياسي و اقتصادي قرار گيرند و زمينه هاي استقلال در تمام اين زمينه ها را فراهم نمايند.
استاندار خراسان جنوبي، رشد و بالندگي دانشگاه ها را بسيار مهم ارزيابي کرد و ادامه داد: رشد وبالندگي و شکوفايي دانشگاه ها به معني رشد و توسعه کشور و رسيدن به اهداف مد نظر در زمينه هاي مختلف است از اين رو رشد دانشگاه ها به معني رشد و توسعه کشور است.
مروج الشريعه، ادامه داد: امروزه به برکت توسعه کمي و کيفي دانشگاه ها توليد علم نيز روبه تزايد است که اثرات و برکات آن را در توليدات داخلي و رسيدن به خودکفايي در زمينه هاي مختلف شاهد هستيم.
وي به وابستگي هاي شديد ايران در زمينه هاي مختلف قبل از انقلاب اسلامي اشاره کرد وادامه داد: امام راحل با بينشي الهي انقلابي را به پيروزي رساند که زنجيرهاي وابستگي را از هم گسست و امروز شاهد استقلال در بسياري از زمينه ها هستيم.
مقام عالي دولت در استان، با بيان اينکه دانشکده فني ومهندسي بايد پيشران در حوزه هاي اقتصادي وکار آفريني باشد، افزود:امروز اولويت اول کشور کارآفريني و ايجاد اشتغال است از اين رو بايد تلاش کنيم تا با تقويت ارتباط بين مراکز عملي و دانشگاهي و دستگاه هاي اجرايي زمينه هاي اين امر بيش از پيش فراهم گردد.
استاندار خراسان جنوبي، با بيان اينکه در صورت جذب دانشجو از کشورهاي همسايه آماده ارائه مساعدت هاي لازم هستيم. گفت: توسعه کمي دانشگاه ها بايد همگام با توسعه کيفي از طريق رشد رشته هاي تحصيلي و جذب اساتيد برتر در حوزه هاي مختلف اتفاق بيافتد.
اين گزارش حاکيست؛ صبح امروز کتابخانه مرکزي و مرکز اسناد دانشگاه صنعتي بيرجند با اعتبار ۲۸ هزار ميليون ريال مورد بهره برداري قرار گرفت که با بهره برداري از آن ۶۲۰ نفر از مزاياي آن برخوردار شدند.

خبر جدید  تأکید بر لزوم استفاده از ابزار فرهنگی در مبارزه با مواد مخدر

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب