کد خبر:4264 | 10:43:37 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲۲۷ پایگاه جشن نیکوکاری در خراسان‌جنوبی برپا می‌شود
۱۲۲۷ پایگاه جشن نیکوکاری در خراسان‌جنوبی برپا می‌شود
گروه اجتماعی- معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی گفت: ۱۲۲۷ پایگاه جشن نیکوکاری در خراسان‌جنوبی برپا می‌شود . به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، احمد رفیعی، امروز ۱۵ اسفند، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۱۱ ماهه سال جاری ۴ میلیارد و ۲۵۹ میلیون تومان در صدقات و ۹ میلیارد و ۳۶۸ میلیون […]

گروه اجتماعی- معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی گفت: ۱۲۲۷ پایگاه جشن نیکوکاری در خراسان‌جنوبی برپا می‌شود .

به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، احمد رفیعی، امروز ۱۵ اسفند، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۱۱ ماهه سال جاری ۴ میلیارد و ۲۵۹ میلیون تومان در صدقات و ۹ میلیارد و ۳۶۸ میلیون تومان در طرح اکرام ایتام و محسنین کمک خیرین را داشته‌ایم.
وی با اشاره به اینکه میانگین درآمد ماهیانه کمک مردم به امداد بیش از دو میلیارد و ۶۵۵ میلیون تومان است، افزود: ۲۵ هزار و ۱۱۹ حامی در طرح اکرام ایتام و ۱۱ هزار و ۱۳۰ حامی در طرح محسنین داریم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه ۴۳ درصد از حامیان بومی و ۵۷ درصد غیر بومی هستند، تصریح کرد: سرانه ماهیانه هر فرزند در طرح اکرام ایتام ۱۸۶ هزار و ۴۹۵ تومان و سرانه ماهیانه هر فرزند در طرح محسنین ۵۱ هزار و ۷۵ تومان است.
رفیعی با بیان اینکه ۹ هزار و ۹۲۷ دانش آموز، دانشجو و طلبه نیز تحت حمایت کمیته امداد خراسان‌جنوبی هستند، اظهار کرد: میزان درآمد ۲۳ مرکز نیکوکاری خراسان‌جنوبی در یازده ماهه سال جاری ۳ میلیارد و ۹۴۷ میلیون تومان بوده است و همچنین در این مدت ۲۵۳ میلیون تومان زکات مال و ۱ میلیارد و ۳۳۷ میلیون تومان زکات مستحبی جمع‌آوری شده است.
وی با اشاره به اینکه ۵۰۰ نفر عامل زکات در خراسان‌جنوبی داریم، افزود: تاکنون بیش از هفت هزار درخت در طرح شجره طیبه کمیته امداد پلاک‌کوبی شده است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی ادامه داد: امسال بیست و هشتمین جشن نیکوکاری با شعار « جوانه لبخند می‌کاریم»، در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ اسفند برگزار می‌شود.
رفیعی افزود: این جشن روز ۱۶ اسفند ماه در مدارس، ۱۷ اسفند ماه در میادین و معابر اصلی شهر، ۱۸ اسفندماه در مصلی‌های نماز جمعه استان برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: ۱۲۲۷ پایگاه برگزاری این جشن را در خراسان‌جنوبی بر عهده دارند که از این تعداد ۱۲۰۰پایگاه ثابت و ۲۷ پایگاه سیار است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی افزود: همچنین از این تعداد پایگاه ۹۲۲ پایگاه در مدارس، ۵۶ پایگاه در میادین و مصلی‌های نماز جمعه و ۲۲۲ پایگاه نیز در مراکز نیکوکاری، مساجد و پایگاه‌های بسیج مستقر هستند.
رفیعی ادامه داد: سال گذشته دو میلیارد و ۲۱۳ میلیون تومان در جشن نیکوکاری جمع‌آوری شد که ۱۲۰ میلیون تومان آن در مدارس بوده است.
وی اظهار کرد: در حال حاضر شرایطی فراهم شده که نیکوکاران طریق تلفن‌های همراه و سر شماره نیکوکاری #۱ *۸۸۷۷* و یا ارسال پیام بدون متن به سر شماره ۸۸۷۷ می‌توانند در این جشن شرکت کنند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی یادآورشد: در حال حاضر ۳۱ هزار و ۳۵ خانواده نیازمند تحت حمایت، هزار و ۹۷۲ بیمار صعب العلاج، ۳۱ هزار و ۱۲۴ سالمند نیازمند حمایت، سه هزار و ۳۱۷ فرزند یتیم و چهار هزار و ۵۶۳ فرزند طرح محسنین داریم که نیازمندکمک مردم نیکوکار هستند.
انتهای پیام

خبر جدید  پذیرایی 40 موکب خراسان جنوبی در اربعین حسینی

 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب