کد خبر:1437 | 12:18:48 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶ پروژه عمرانی در شهرستان قاین به بهره برداری رسید
۶ پروژه عمرانی در شهرستان قاین به بهره برداری رسید
به گزارش خبرنگار مهر، صبح پنج شنبه و با حضور علی اسماعیلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی، بهمن کهن ترابی، فرماندار شهرستان قاین و جمعی از مسئولان شهرستانی تعدادی از پروژه های شاخص شهرستان قائنات افتتاح و کلنگ زنی شد. فرماندار قاین در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی مجتمع آویچ اظهار داشت: این […]

به گزارش خبرنگار مهر، صبح پنج شنبه و با حضور علی اسماعیلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی، بهمن کهن ترابی، فرماندار شهرستان قاین و جمعی از مسئولان شهرستانی تعدادی از پروژه های شاخص شهرستان قائنات افتتاح و کلنگ زنی شد.

فرماندار قاین در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی مجتمع آویچ اظهار داشت: این پروژه با اجرای ۳۳ کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

خبر جدید  پرداخت تسهیلات به ۳۳۱طرح اشتغال خراسان جنوبی

افتتاح ۱۳ هزار متر زیرسازی و آسفالت معابر روستایی

بهمن کهن ترابی اضافه کرد: با بهره برداری از این پروژه بالغ بر یک هزار و ۳۴۸ خانوار در مرکز دهستان آفریز از آب شرب بهداشتی بهره مند می شوند.

وی همچنین از افتتاح ۱۳ هزار متر زیرسازی و آسفالت معابر روستایی به نمایندگی از روستای نوغاب پسکوه در روستای پهنایی خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه ها نیز بالغ بر ۲۶۵ میلیون تومان هزینه شده است.

خبر جدید  ایجاد اشتغال با برون سپاری فعالیتهای بهزیستی زیرکوه

افتتاح سه کیلومتر زیرسازی و آسفالت و نصب علائم راه روستای تندیل با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان و بهره مندی ۳۸ خانوار، افتتاح آسفالت و بهسازی دو هزار و ۴۰۰ متر معابر روستای بیهود با اعتباری بالغ بر ۸۵ میلیون تومان و افتتاح کتابخانه روستای بیهود با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های افتتاحی این روز بود.

خبر جدید  تصادف و آتش سوزی در مرز ماهیرود

گاز رسانی به ۱۰ روستای شهرستان قائنات

همچنین امروز پروژه گاز رسانی به ۱۰ روستای شهرستان قائنات با اجرای ۵۱ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و نصب ۷۵۰ علمک افتتاح می شود که با اجرای این پروژه ۸۳۲ خانوار از نعمت گاز برخوردار می شوند.

گفتنی است؛ برای اجرای این پروژه بالغ بر سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب