کد خبر:1437 | 12:18:48 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶ پروژه عمرانی در شهرستان قاین به بهره برداری رسید
۶ پروژه عمرانی در شهرستان قاین به بهره برداری رسید
به گزارش خبرنگار مهر، صبح پنج شنبه و با حضور علی اسماعیلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی، بهمن کهن ترابی، فرماندار شهرستان قاین و جمعی از مسئولان شهرستانی تعدادی از پروژه های شاخص شهرستان قائنات افتتاح و کلنگ زنی شد. فرماندار قاین در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی مجتمع آویچ اظهار داشت: این […]

به گزارش خبرنگار مهر، صبح پنج شنبه و با حضور علی اسماعیلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی، بهمن کهن ترابی، فرماندار شهرستان قاین و جمعی از مسئولان شهرستانی تعدادی از پروژه های شاخص شهرستان قائنات افتتاح و کلنگ زنی شد.

فرماندار قاین در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی مجتمع آویچ اظهار داشت: این پروژه با اجرای ۳۳ کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

خبر جدید  بزرگترین آب انبار تاریخی بیرجند آماده پذیرایی از مسافران نوروزی

افتتاح ۱۳ هزار متر زیرسازی و آسفالت معابر روستایی

بهمن کهن ترابی اضافه کرد: با بهره برداری از این پروژه بالغ بر یک هزار و ۳۴۸ خانوار در مرکز دهستان آفریز از آب شرب بهداشتی بهره مند می شوند.

وی همچنین از افتتاح ۱۳ هزار متر زیرسازی و آسفالت معابر روستایی به نمایندگی از روستای نوغاب پسکوه در روستای پهنایی خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه ها نیز بالغ بر ۲۶۵ میلیون تومان هزینه شده است.

خبر جدید  زانو زدن در برابر بیگانگان راه حل مشکلات کشور نیست

افتتاح سه کیلومتر زیرسازی و آسفالت و نصب علائم راه روستای تندیل با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان و بهره مندی ۳۸ خانوار، افتتاح آسفالت و بهسازی دو هزار و ۴۰۰ متر معابر روستای بیهود با اعتباری بالغ بر ۸۵ میلیون تومان و افتتاح کتابخانه روستای بیهود با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های افتتاحی این روز بود.

خبر جدید  پلمپ یک حلقه چاه غیر مجاز در نهبندان

گاز رسانی به ۱۰ روستای شهرستان قائنات

همچنین امروز پروژه گاز رسانی به ۱۰ روستای شهرستان قائنات با اجرای ۵۱ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و نصب ۷۵۰ علمک افتتاح می شود که با اجرای این پروژه ۸۳۲ خانوار از نعمت گاز برخوردار می شوند.

گفتنی است؛ برای اجرای این پروژه بالغ بر سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب