کد خبر:1052 | 9:56:54 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۳ گفتمان دینی در خراسان‌جنوبی برگزار شد
۶۳ گفتمان دینی در خراسان‌جنوبی برگزار شد
گروه معارف: دبیر گفتمان‌های دینی خراسان‌جنوبی از برگزاری ۶۳ گفتمان دینی طی هفته گذشته در استان خبر داد. حجت الاسلام ابوالفضل صادقی‌خواه، دبیر گفتمان‌های دینی خراسان‌جنوبی در گفت‌‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبیاظهار کرد: زمانی که اندیشه‌های دینی رشد پیدا کند و همراه با احساس مسئولیت و تعهد باشد، عمل به وجود می‌آورد.وی بیان […]

گروه معارف: دبیر گفتمان‌های دینی خراسان‌جنوبی از برگزاری ۶۳ گفتمان دینی طی هفته گذشته در استان خبر داد.

حجت الاسلام ابوالفضل صادقی‌خواه، دبیر گفتمان‌های دینی خراسان‌جنوبی در گفت‌‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبیاظهار کرد: زمانی که اندیشه‌های دینی رشد پیدا کند و همراه با احساس مسئولیت و تعهد باشد، عمل به وجود می‌آورد.
وی بیان کرد: در این راستا طی هفته گذشته، ۲۴ گفتمان دینی در مدارس دوره اول و دوم متوسطه و حوزه‌های علمیه بیرجند با موضوع آسیب‌های اجتماعی برگزار شده است.
دبیر گفتمان‌های دینی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: همچنین ۲۶ گفتمان دینی با موضوع دین و زندگی، اخلاق اسلامی و ایثار و شهادت در مدارس شهرستان‌های طبس، بشرویه، فردوس و سرایان برگزار شده است.
صادقی‌خواه اظهار کرد: همچنین طی این مدت ۱۰ گفتمان دینی با موضوع پدافند غیر عامل در مدارس شهرستان‌های قاین و سه گفتمان دینی با موضوع سواد رسانه در مدارس متوسطه و حوزه‌های علمیه شهرستان بیرجند برگزار شده است.

خبر جدید  ویزیت رایگان بیماران نیازمند در بیرجند

 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب