کد خبر:751 | 15:02:11 - پنج‌شنبه 10 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۰۰۰ تن محصولات جالیزی در سرایان برداشت می شود
۶۰۰۰ تن محصولات جالیزی در سرایان برداشت می شود
به گزارش خبرگزاری موج، موسی سلیمانی اظهار داشت: برداشت محصولات جالیزی در شهرستان سرایان خربزه و هندوانه و طالبی از نیمه مرداد ماه آغاز و تا آخر شهریور ماه ادامه پیدا می کند. وی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان زیر کشت محصولات جالیزی قرار دارد، بیان کرد: […]

به گزارش خبرگزاری موج، موسی سلیمانی اظهار داشت: برداشت محصولات جالیزی در شهرستان سرایان خربزه و هندوانه و طالبی از نیمه مرداد ماه آغاز و تا آخر شهریور ماه ادامه پیدا می کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان زیر کشت محصولات جالیزی قرار دارد، بیان کرد: از این سطح زیر کشت بیش از شش هزار تن محصولات جالیزی برداشت می شود.

خبر جدید  اضافه شدن 4 پرواز به فرودگاه بیرجند

مدیر جهادکشاورزی سرایان ، خربزه رقم کمالی، خربزه رقم ارگون، خربزه رقم خاتونی، هندوانه رقم گالاکسی، هندوانه رقم نیاگا را از جمله ارقام جالیز کشت شده عنوان کرد و گفت: در حال حاضر ۴۵۰ نفر بهره بردار در شهرستان سرایان در زمینه تولید محصول خربزه و هندوانه فعالیت دارند.

سلیمانی ادامه داد: با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی در شهرستان سرایان به خصوص کیفیت خوب خربزه آن، علاوه بر تامین نیاز شهرستان و استان به سایر استانهای هم جوار صادر می شود.

خبر جدید  روز قدس در کنار مرم مظلوم فلسطین هستیم

وی افزود: در سال جاری ۲۷۰ هکتار از مزارع این شهرستان زیر کشت خربزه و هندوانه آبی و ۳۰ هکتار زیر کشت خربزه و هندوانه دیم قرار دارد.

مدیر جهادکشاورزی سرایان بیان داشت: کاشت هندوانه و خربزه از نیمه فروردین ماه در شهرستان آغاز می شود.

[ad_2]

Source link

خبر جدید  کبوتر آسمانی زمینی شد/ شمیم حرم زینبیه در بیرجند پیچید
0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب