آخرین اخبار
کد خبر:43636 | 15:15:23 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵ هزار نفر از محرومان خراسان جنوبی صاحبخانه شدند
۵ هزار نفر از محرومان خراسان جنوبی صاحبخانه شدند
در مراسم امضای تفاهم نامه دوجانبه جهش تولید و حوزه اشتغال ۴ تفاهم نامه فی مابین رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار خراسان جنوبی و رئیس سازمان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور امضا شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، از این تعداد ۳ هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن و ۲ هزار واحد مسکونی توسط کمیته امداد امام خمینی استان ساخته شده است.
اسفند پارسال تفاهم نامه‌ای برای ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی با ا عتبار ۸۰ میلیارد تومان در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به خراسان جنوبی امضا شد که ساخت پنج هزار واحد برعهده بنیاد مسکن و ۵ هزار واحد بر عهده کمیته امداد امام خمینی خراسان جنوبی قرار گرفت.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: در فاز اول این طرح هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در استان افتتاح شده است.
آسمانی مقدم افزود: از سهمیه تعهدات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۵۰۰ واحدمسکونی باقیمانده که پیش بینی می‌شود تا پایان خرداد تکمیل و آماده بهره برداری شود.
وی گفت: برای ساخت این واحد‌های مسکونی ۲۵ میلیون تومان کمک بلاعوض و ۴۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت ۱۵ ساله به کتقاضیان پرداخت شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان هم گفت: امروز کلید ۲ هزار واحدمسکونی مسکن محروما به مددجویان زیرپوشش این نهاد تحویل شد.
سلم آبادی افزود: در فاز نخست طرح مسکن محرومان ۵۰۰ واحد مسکونی با حضور آقای نوبخت در استان به بهره برداری رسیده است.
وی گفت: از سهمیه ۵ هزار واحد مسکونی این نهاد ۲ هزار و ۵۰۰ واحدمسکونی در دست اجرا است که پیش بینی می‌شود تا پایان نیمه نخست امسال به بهره برداری برسد.
سلم آبادی گفت: نبود زمین در مناطق شهری و حاشیه شهر‌ها را از مشکلات کندی پیشرفت فیزیکی این طرح در بیرجند، فردوس و طبس عنوان کرد و گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مشکل زمین در این مناطق رفع شده است.  
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  رونق تولید در گرو خرید کالای ایرانی
0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب