کد خبر:4300 | 12:25:21 - چهارشنبه 7 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۰ هزار انواع اقلام مواد محترقه در خراسان جنوبی کشف شد
۵۰ هزار انواع اقلام مواد محترقه در خراسان جنوبی کشف شد
به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا زاهدی پور صبح چهارشنبه در پنجمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم خراسان جنوبی با اشاره به چهارشنبه سوری پیش رو بیان کرد: برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی، اقدامات شایسته ای انجام شده است. وی با بیان اینکه دوربین های سطح شهر برای کنترل مجرمین در حال آمادگی است، […]

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا زاهدی پور صبح چهارشنبه در پنجمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم خراسان جنوبی با اشاره به چهارشنبه سوری پیش رو بیان کرد: برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی، اقدامات شایسته ای انجام شده است.

وی با بیان اینکه دوربین های سطح شهر برای کنترل مجرمین در حال آمادگی است، افزود: همچنین تشدید اقدامات کنترل ایستگاه های بازرسی را خواهیم داشت.

خبر جدید  تشریح جزئیات مصدومیت دانش‌آموز نهبندانی در کلاس / بررسی علت حادثه از سوی آموزش و پرورش استان

زاهدی پور از کشف و ضبط ۵۰ هزار انواع اقلام مواد محترقه در سال جاری خبر داد و گفت: پروانه کسب آن دسته از واحدهای صنفی که این مواد را به فروش رسانده اند، ابطال می شود.

رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: همچنین جایگاه های سوخت نسب به عدم فروش سوخت در گالن ها توجیه شده اند.

خبر جدید  ترافیک پرحجم در برخی از محورهای خراسان جنوبی

وی خواستار توجه والدین به فرزندان در چهارشنبه آخر سال شد و گفت: باید با همکاری خانواده ها، از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنیم.

معاون اورژانس ۱۱۵ خراسان جنوبی هم در این جلسه بیان کرد: مراسم چهارشنبه سوری سال گذشته، ۱۴ مصدوم به دنبال داشته است.

علیرضا عباسی با بیان اینکه سن این مصدومین بین ۱۰ تا ۲۰ سال بوده است، افزود: خوشبختانه از سال ۹۱ تاکنون، مورد فوتی نداشته ایم.

خبر جدید  اعزام 273 دانش آموز پسر بیرجندی به راهیان نور

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب