کد خبر:1499 | 9:09:14 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۰۰میلیارد تومان پروژه در خراسان جنوبی افتتاح می شود
۴۰۰میلیارد تومان پروژه در خراسان جنوبی افتتاح می شود
به گزارش خبرنگار مهر، محدمهدی مروج الشریعه چهارشنبه شب در کارگروه تخصصی اشتغال خراسان جنوبی بیان کرد: نرخ رشد بیکاری استان در پاییز، ۱۱.۸ درصد بوده است. وی بابیان اینکه خراسان جنوبی مشکل آب دارد، افزود: پهنه ای در جغرافیای طبس داریم که مانند لکه ای در شمال غرب کشور قرار گرفته است. مرج الشریعه […]

به گزارش خبرنگار مهر، محدمهدی مروج الشریعه چهارشنبه شب در کارگروه تخصصی اشتغال خراسان جنوبی بیان کرد: نرخ رشد بیکاری استان در پاییز، ۱۱.۸ درصد بوده است.

وی بابیان اینکه خراسان جنوبی مشکل آب دارد، افزود: پهنه ای در جغرافیای طبس داریم که مانند لکه ای در شمال غرب کشور قرار گرفته است.

مرج الشریعه ادامه داد: خشک ترین نقطه ها را در خراسان جنوبی داریم و در حال حاضر بیش از ۴۰۰ روستا از این استان با تانکر ابرسانی می شوند.

خبر جدید  ضبط پشم خام گوسفندی در اتوبوس

وی با اشاره به پتانسیل های خراسان جنوبی بیان کرد: شهرستان بیرجند با داشتن مباحث تاریخی، فرهنگی و علمی نخبگان زیادی در علم، هنر و ادبیات دارد.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار دانشجو در شهرستان بیرجند وجود دارد، افزود: دانشگاهی بودن شهرستان بیرجند خود نیز ظرفیت بزرگی است.

خبر جدید  کشتی گیر فرنگی خراسان جنوبی در اردوی تیم ملی

وی نیروی بالای انسانی را از دیگر ظرفیت های استان دانست و اظهار کرد: پتانسیل گردشگری خراسان جنوبی به شدت مورد توجه توریست های اروپایی بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به پروژه های دهه فجر استان بیان کرد: طی این ایام هزار و ۱۹ پروژه برای بهره برداری آماده شده که بخشی به افتتاح رسیده است.

خبر جدید  پایان رقابت های دو و میدانی دانش آموزان خراسان جنوبی

وی اعتبار این میزان پروژه را ۴۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: ۱۱۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان صرفا برای امر گازرسانی بوده است.

مروج الشریعه تعهد اشتغال خراسان جنوبی را ۱۰ هزار و ۳۷۷ نفر دانست و افزود: تاکنون اشتغال برای هشت هزار و ۵۰۰ نفر نیز محقق شده و تا پایان سال جاری مابقی محقق خواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب