کد خبر:3623 | 13:03:01 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۲ هزار دانش آموز خراسان جنوبی به راهیان نور اعزام شده اند
۳۲ هزار دانش آموز خراسان جنوبی به راهیان نور اعزام شده اند
به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا اردونی ظهر پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی، اظهار کرد: آموزش و پرورش ارزشمند ترین نهاد در مجموعه نظام جمهوری اسلامی ایران است. وی با بیان اینکه آموزش و پرورش سنگ بنای آینده کشور است و قرار است آینده نظام و انقلاب را […]

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا اردونی ظهر پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی، اظهار کرد: آموزش و پرورش ارزشمند ترین نهاد در مجموعه نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش سنگ بنای آینده کشور است و قرار است آینده نظام و انقلاب را بسازد، افزود: دانش آموزان نیز سرمایه های انقلاب هستند که آینده کشور را در دست دارند.

مسئول سابق سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی  با اشاره به اینکه آموزش و پرورش تنها نهادی که با اندیشه و فکر جوان و نوجوان سرو کار دارد، گفت: نیاز است با حساسیت و ملاحظه زیادی با مجموعه عظیم آموزش و پرورش رفتار شود.

خبر جدید  اعزام گروه‌های جهادی خراسان جنوبی به مناطق زلزله‌زده کرمان

وی با بیان اینکه از ابتدای فعالیت در سازمان بسیج دانش آمزی استان تلاش کردیم بیشتر میدانی کار کنیم و رسالت و وظیفه خود را به خوبی ایفا کنیم، عنوان کرد: از سال ۹۲ تا کنون بیش از ۴۰۰ یادواره شهدای درون مدرسه ای برگزار شده است.

اردونی با اشاره به اینکه تا کنون بیش از ۳۲ هزار دانش آموز به راهیان نور اعزام شدند، بیان کرد: دانش آموز محوری و مدرسه محوری از اوایل کار در سازمان بسیج دانش آموزی در دستور کار قرار گرفت.

خبر جدید  اینجا طبیعت قصه‌های تاریخی روایت می‌کند

وی با بیان اینکه روسای مجامع علوی ما دانش آموزان هستند، اظهار داشت: خوشبختانه فضای کار در بسیج دانش آموزی فضای علمی و فرهنگی است و تفاهم حرف اول و پایانی را می زند.

مسئول سابق سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه نقش آفرینی و میدان دادن به جوان و نوجوانان از مسائل مهم ما در امور بوده است که نیاز به توجه بیش از پیش نیز دارد، افزود: خوشبختانه تشکلات دانش آموزی بیش از پیش انسجام گرفته است.

خبر جدید  شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در خراسان‌جنوبی برگزار شد

 وی با بیان اینکه تا کنون سه کنگره شهدای استانی برگزار کشده است، گفت: ۴۲۲ نفر از شهدای انقلاب و هشت سال دفاع انقلاب متعلق به آموزش و پرورش هستند که باید نقش مهم آن ها را برای دانش آموزان تبیین کرد.

اردونی با اشاره به اینکه هرجایی قوی و محکم عمل کنیم قطعا امور به خوبی پیش خواهد رفت، عنوان کرد: در ابتدای فعالیت تنها ۵۱ درصد جوامع دانش آموزی عضو بسیج دانش آموزی استان بودند که خوشبختانه این رقم در حال حاضر به ۷۸.۸ درصد رسیده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب