کد خبر:573 | 15:20:46 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در خراسان جنوبی پرداخت شد
۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در خراسان جنوبی پرداخت شد
به گزارش خبرنگار مهر، داوود شهرکی ظهر یکشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، اظهار کرد: تا کنون در مجموع ۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان پرداخت شده است. وی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی با پرداخت ۱۴۲ میلیارد تومان از تسهیلات رونق تولید رتبه بیستم را در کشور کسب […]

به گزارش خبرنگار مهر، داوود شهرکی ظهر یکشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، اظهار کرد: تا کنون در مجموع ۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی با پرداخت ۱۴۲ میلیارد تومان از تسهیلات رونق تولید رتبه بیستم را در کشور کسب کرده است، افزود: اگر بانک های عامل تا پایان سال جاری ۴۰ میلیارد تومان دیگر از تعهد خود را به واحدهای صنعتی پرداخت کنند رتبه دهم کشوری را کسب خواهیم کرد.

خبر جدید  فلسفه وجودی جمعیت هلال احمر خدمت به مردم است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه استان با پرداخت ۶۸۵ میلیارد ریال پرداخت مستقیم تسهیلات رونق نیز رتبه ۱۹ کشوری را دارا است، گفت: اگر بانک های خصوصی که در اعطای تسهیلات سهم کمتری را دارند، همکاری بیشتری داشته باشند قطعا تولید رونق پیدا خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه حدود شش میلیارد تومان طی طرح تکاپو ثبت نام شده است، افزود: تا کنون ۴۵۲ مجوز در حوزه تسهیلات مشاغل خانگی نیز صادر شده است.

خبر جدید  طرح مشکلات کامیونداران در پایانه بار بیرجند

شهرکی با بیان اینکه حوزه فرش دست بافت استان ظرفیت جذب منابع را دارد، عنوان کرد: از مجموع متقاضیان حوزه تسهیلات مشاغل خانگی ۴۲ درصد مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت را دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: همچنین از مجموع متقاضیان حوزه تسهیلات مشاغل خانگی تا کنون ۹۰ درصد به بانک ها معرفی شده اند.

خبر جدید  كشف 2 ميليارد ریالی احشام قاچاق در خوسف

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دستگاه های خدمات رسان برای قطع آب، گاز و برق واحدهای صنعتی به علت بدهی باید ۴۸ ساعت قبل اطلاع دهند، اظهار داشت: اگر دستگاه های خدمات رسان قبل از قطعی اخطار دهند خواهیم توانست در یک بازه زمانی مناسب در خصوص وصول این بدهی ها تدابیری اتخاذ کنیم.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب