کد خبر:982 | 16:32:06 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۸۰ روستای خراسان جنوبی پوشش اینترنتی دارند
۱۸۰ روستای خراسان جنوبی پوشش اینترنتی دارند
به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین عیدی زاده بعدازظهر دوشنبه در شورای اداری استان اظهار کرد: یکی از ویژگی های استان خراسان جنوبی و عامل موفقیت مخابرات در استان وضعیت تعاملی صد در صد بین دستگاه های استان بوده است. وی با بیان اینکه استان در سال ۹۵ رتبه دوم در بحث ارتباطات مخابرات را […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین عیدی زاده بعدازظهر دوشنبه در شورای اداری استان اظهار کرد: یکی از ویژگی های استان خراسان جنوبی و عامل موفقیت مخابرات در استان وضعیت تعاملی صد در صد بین دستگاه های استان بوده است.

وی با بیان اینکه استان در سال ۹۵ رتبه دوم در بحث ارتباطات مخابرات را کسب کرده است، افزود: مردم استان محق خدمت هستند لذا مسئولین و دستگاه ها ثواب خدمت کردن به مردم را کمتر از خدمت در دوران دفاع مقدس نمی دانند.

خبر جدید  کسب رتبه دوم جشنواره مطبوعات خراسان جنوبی توسط عکاس ایسنا

مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه  درحال حاضر ۳۵۰ هزار تلفن منصوبه در استان وجود دارد، گفت: از مجموع تلفن های نصب شده ۲۹۰ هزار مشغول به کار است.

عیدی زاده با بیان اینکه ۳۷۰ مرکز تلفنی با ضریب نفوذ ۳۷.۶۸ در استان وجود دارد، عنوان کرد:  خوشبختانه در حال حاضر انتظار در خط تلفن در استان وجود ندارد. 

وی با اشاره به اینکه در چهار سال گذشته چهار برابر دوره مشابه سرمایه گذاری از نظر ریالی بوده است، افزود: وضعیت اینترنت استان نسبت به دوره اول بسیار بهتر شده و هر کسی با هر سرعتی می تواند از اینترنت بهره مند شود.

خبر جدید  پاسداری از ارزش های انقلاب جز با شناخت انقلاب ممکن نیست

مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۸۰ روستا در سطح استان پوشش اینترنتی دارند، گفت: در استان ۷۷ هزار پورت های نصب شده اینترنت وجود دارد که تعداد۶۴ هزار مشغول به کار هستند. 

عیدی زاده با اشاره به اینکه دو شهر بشرویه و سرایان به صورت صد در صد IP  شده و شهر سربیشه نیز در آینده تحت پوشش صد در صدی قرار خواهد گرفت، عنوان کرد: ۸۳ درصد روستاها دارای امکانات مخابراتی و ۹۸ درصد جمعیت استان از خدمات مخابراتی بهره مند هستند.

خبر جدید  خشکسالی ۴۸۶ میلیارد تومان به بخش کشاورزی خراسان جنوبی خسارت زد

وی با بیان اینکه ۹۴ درصد جمعیت روستایی از تلفن خانگی برخوردار هستند، اظهار داشت: مخابرات استان آمادگی دارد ظرف دو ماه آینده ۲۶۰ روستا را توسعه داده و تلفن خانگی آن را واگذار کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب