کد خبر:4201 | 11:09:46 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۵۰ برنامه طی هفته هنر انقلاب اسلامی در خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود
۱۵۰ برنامه طی هفته هنر انقلاب اسلامی در خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود
به گزارش خبر نگار مهر، مجید کریمیان صبح سه شنبه در جلسه برنامه‌ریزی هفته هنر انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در هفته هنر انقلاب اسلامی در سال جاری ۸۳ برنامه اجرا کردیم و برای هفته هنری انقلاب در فروردین ۹۷ تلاش ما بر تحقق ۱۵۰ برنامه است. رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی بیان کرد: البته در […]

به گزارش خبر نگار مهر، مجید کریمیان صبح سه شنبه در جلسه برنامه‌ریزی هفته هنر انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در هفته هنر انقلاب اسلامی در سال جاری ۸۳ برنامه اجرا کردیم و برای هفته هنری انقلاب در فروردین ۹۷ تلاش ما بر تحقق ۱۵۰ برنامه است.

رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی بیان کرد: البته در سال جاری ۸۰ درصد برنامه‌های هفته هنر انقلاب توسط خود مردم اجرا شد که این مهم در مواردی چون اکران فیلم های ارزشی جلوه بیشتری داشت.

خبر جدید  معجزه انقلاب انتقال قدرت سیاسی از بیگانگان به مردم مسلمان بود

کریمیان ادامه داد: شهید شاخص هفته هنر انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی شهید رضا حسینی شهید مرزبان استان است که در عرصه هنر معرق فعالیت می‌کرد تا به این وسیله اندکی از مظلومیت شهدای مرزبان برداشته شود.

وی افزود: هنر انقلاب اسلامی بر خلاف برخی دیگر از دهه‌ها و مناسبت‌ها برنامه‌هایش را از خود تشکل‌ها می‌گیرد و از این جهت آماده شنیدن پیشنهادات تشکل‌های مردمی برای هفته هنر انقلاب اسلامی هستیم.

خبر جدید  جمع آوری پاتوق معتادان متکدی در بیرجند

کریمیان گفت: در حوزه هنری ۱۱۰ کتاب پیرامون تاریخ شفاهی در استان‌ها به چاپ رسیده که در اصفهان رونمایی شد.

رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در خراسان‌جنوبی هشت هزار ایثارگر و دو هزار شهید داریم که اگر همه دستگاه‌های اجرایی نیز پای کار باشند نمی توانند حق مطلب را در معرفی آنان ادا کنند و در این راستا تشکل‌های مردمی باید پای کار باشند.

خبر جدید  پهن کردن سفره افطاری برای ایتام

کریمیان با اشاره به اینکه اثر مکتوب ماندگاری بیشتری دارد، بیان کرد: از این جهت تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر نشر آثار مکتوب در حوزه دفاع مقدس است.

وی یادآور شد: در سال جاری رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه هنر متعهد و انقلابی نکات ارزشمندی را بیان کردند که نمونه آن پیام ایشان به مستند سازان جوان انقلابی است.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب