کد خبر:3635 | 14:14:40 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲ هزار دانش آموز خراسان جنوبی در اردوهای هجرت همکاری کرده اند
۱۲ هزار دانش آموز خراسان جنوبی در اردوهای هجرت همکاری کرده اند
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی صدیقی ظهر پنج شنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی، اظهار کرد: طی پنج سال گذشته ۵۷ دوره یاوران ولایت در استان برگزار شده که بالغ بر ۸۰۰ فرمانده واحد آموزش دیدند. وی با بیان اینکه حدود یک هزار و ۵۰۰ حلقه […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی صدیقی ظهر پنج شنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی، اظهار کرد: طی پنج سال گذشته ۵۷ دوره یاوران ولایت در استان برگزار شده که بالغ بر ۸۰۰ فرمانده واحد آموزش دیدند.

وی با بیان اینکه حدود یک هزار و ۵۰۰ حلقه مربیان، ۱۰۵ حلقه گروه ها و ۱۹ حلقه سرمربی در استان برگزار شده است، افزود: ۳۴۳ حلقه مسجد محوری نیز طی پنج سال گذشته در استان برگزار شده است.

مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری سه یادواره شهدای استانی و بیش از ۴۰۰ یادواره شهدای شهرستانی، گفت: تا کنون ۳۱ هزار و ۵۴۲ دانش آموز از استان به اردوی راهیان نور اعزام شده اند.

خبر جدید  اشتغال جوانان نیازمند برنامه ریزی هدفمند است

وی با بیان اینکه در سال ۹۳ حدود هشت حوزه در استان وجود داشت که در حال حاضر این رقم به ۲۰ حوزه افزایش پیدا کرده است، عنوان کرد: همایش های فصلی بسیج دانش آموزی سالیانه به طور مداوم انجام می شود.

حجت الاسلام صدیقی با اشاره به اینکه شورای عالی قشر استان در سازمان بسیج مستضعفین رتبه اول را کسب کرده است، بیان کرد: از ابتدای اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور استان خراسان جنوبی همواره رتبه های اول و دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.

خبر جدید  شکوه حضور 96 / حماسه حضور در خراسان جنوبی

وی با بیان اینکه دیدار با خانواده های شهدا از برنامه های اصلی بسیج دانش آموزی است، اظهار داشت: ۵۴ جلسه شورای عالی قشر بسیج دانش آموزی در استان برگزار شده است.

مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ۱۰ جلسه مجمع علوی و فاطمی در استان برگزار شده، افزود: از ابتدای فعالیت در سازمان بسیج دانش آموزی تا کنون ۱۲ جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر استانی و ۱۸۳ جلسه امر به معروف شهرستانی برگزار شده است.

خبر جدید  ۲۳ اقامتگاه بوم‌گردی آماده ارائه خدمت به مسافران تابستانی

وی با بیان اینکه ۱۲ هزار و ۳۹۳ دانش آموز در اردوهای طرح هجرت به کارگیری شده اند، گفت: طی سال ۹۵ اردوهای سه روزه و هفت روزه استانی نیز انجام شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب