کد خبر:3939 | 11:33:06 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یک درصد از بهره‌برداران کشاورزی تحصیلات دانشگاهی مرتبط دارند
یک درصد از بهره‌برداران کشاورزی تحصیلات دانشگاهی مرتبط دارند
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: از حدود چهار میلیون بهره‌بردار کشاورزی، حدود یک درصد تحصیلات دانشگاهی مرتبط با کشاورزی داشته و پنج درصد نیز تحصیلات غیرمرتبط دارند. به گزارش ایسنا، احمد کبیری در نشستی خبری، اظهار کرد: نشست‌های مشترک شورای نظام مهندسی استان و مدیران سازمان جهاد کشاورزی و تبادل نظرات […]

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: از حدود چهار میلیون بهره‌بردار کشاورزی، حدود یک درصد تحصیلات دانشگاهی مرتبط با کشاورزی داشته و پنج درصد نیز تحصیلات غیرمرتبط دارند.

به گزارش ایسنا، احمد کبیری در نشستی خبری، اظهار کرد: نشست‌های مشترک شورای نظام مهندسی استان و مدیران سازمان جهاد کشاورزی و تبادل نظرات منجر به ارائه خدمات بهتر به بهره‌برداران خواهد شد.

وی افزود: دولت زمانی که نیاز به واردات خارجی دارد در مرحله اول باید از تولیدکنندگان ایرانی که در کشورهای خارجی سرمایه‌گذاری می‌کنند حمایت کند.  

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور بیان کرد: سازمان نظام مهندسی در استان‌ها و وزارت جهاد کشاورزی در کشور خدمتگزار تولیدکنندگان و بهره‌برداران هستند.  

خبر جدید  مرمت بافت تاریخی سرزمین رنگهای ایران

فعالیت ۹۰۰۰ شخصیت حقوقی در سازمان نظام مهندسی کشور

کبیری ادامه داد: ۲۳۵ هزار نفر به صورت حقیقی و ۹۰۰۰ نفر به صورت حقوقی عضو سازمان نظام مهندسی هستند.

وی اظهار کرد: بیش از ۳۰ درصد اعضا مشغول به فعالیت هستند که از این میزان   ۱۷ درصد در بخش غیردولتی و ۱۳ درصد در بخش دولتی مشغول‌ بوده و ۷۰ درصد باقی‌مانده بیکار مطلق نیستند و اعضایی هستند که جویای کار هستند.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور ساماندهی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را از وظایف سازمان نظام مهندسی دانست و ادامه داد: سازمان نظام مهندسی یک سازمان صنفی تخصصی است که کار آن ساماندهی و تأمین نیروی انسانی متخصص است.

خبر جدید  بلایی که ربات های نامتعارف بر سر صفحات اینستاگرام میآورند!!

کبیری به قانون نظام جامع دامپروری اشاره کرد و افزود: طبق این قانون کارشناسان وضعیت منطقه را ارزیابی و از طریق ناظران نظام مهندسی بر کار واحدهای صنعتی نظارت می‌شود.

وی با اشاره به کشت فراسرزمینی بیان کرد: در این خصوص سازمان نظام مهندسی سرمایه‌ای ندارد که سرمایه‌گذاری کند و این آمادگی را داریم تا در راستای تأمین نیروی انسانی متخصص در حوزه‌های زراعت و دامپروری به سازمان جهاد کشاورزی کمک کنیم.  

خبر جدید  مجموعه خبری بخش 20 شبکه خاوران - 14 شهریور

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور با اشاره به بهره‌برداری‌های بی‌رویه در بخش کشاورزی، خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از این بهره‌برداری‌ها نیازمند نیروی متخصص و آموزش‌دیده هستیم و سازمان نظام مهندسی این آمادگی را دارد که در این زمینه به سازمان جهادکشاورزی کمک کند.

کبیری یادآور شد: تا زمانی که وضعیت بارندگی‌ها به این شکل باشد نیاز داریم که بخشی از نیازهای غذایی کشور را وارد کنیم.  

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب