کد خبر:1289 | 15:40:48 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گسترش تجهیزات درمانی در مناطق محروم در اولویت تامین اجتماعی
گسترش تجهیزات درمانی در مناطق محروم در اولویت تامین اجتماعی
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: گسترش مراکز درمانی مجهز در مناطق محروم و حاشیه شهرها از سیاست‌های تامین اجتماعی است. به گزارش ایسنا، علی ربیعی ظهر امروز (۱۸ بهمن ماه)  در حاشیه افتتاح پلی کلینیک تامین اجتماعی طبس با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مهم ترین هدف از سفر به این شهرستان […]

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: گسترش مراکز درمانی مجهز در مناطق محروم و حاشیه شهرها از سیاست‌های تامین اجتماعی است.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی ظهر امروز (۱۸ بهمن ماه)  در حاشیه افتتاح پلی کلینیک تامین اجتماعی طبس با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مهم ترین هدف از سفر به این شهرستان بررسی مسئله اشتغال در منطقه است که مقرر شده برنامه و طرح‌های اشتغال دولت در کارگروه اشتغال استان امروز مورد بررسی قرار گیرد.

خبر جدید  تولید 42 تن عسل بهاره در خراسان جنوبی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به افتتاح مرکز پلی کلینیک طبس تصریح کرد: مرکز درمانی پلی کلینیک بسیار مجهز و خوبی در طبس با اعتباری  بیش از ۱۵ میلیارد تومان افتتاح شد.

ربیعی ادامه داد: حضور مراکز درمانی مجهز در مناطق محروم و حاشیه شهرها از سیاستهای تامین اجتماعی است که در این پلی کلینیک استانداردهای شهرهای بزرگ نیز رعایت شده است.

خبر جدید  افزایش 12 درصدی بارگیری در راه آهن شرق

وی همچنین از افتتاح یک مجموعه ورزشی  و فرهنگی با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان در طبس خبر داد و گفت: این مجموعه در راستای ایجاد نشاط و سلامتی جامعه کارگری افتتاح شده است.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پروزه گازرسانی به ۲۰ روستای شهرستان طبس طی امروز  یادآور شد:  امیدواریم سال آینده ایجاد مشاغل قابل توجهی را در این شهرستان شاهد باشیم.

خبر جدید  بهره برداری از چهار کلاس درس در درح سربيشه

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب