کد خبر:4109 | 16:30:21 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمیسیون گردشگری رابط بخش خصوصی و اجرایی باشد
کمیسیون گردشگری رابط بخش خصوصی و اجرایی باشد
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود کرباسچی در با اشاره به جاذبه‌های گردشگری خراسان جنوبی اعلام داشت :در سال‌های اخیر حضور خراسان‌جنوبی در نمایشگاه‌های بین المللی و ملی صنایع دستی و گردشگری مانند نمایشگاه قشم و تهران بسیار پررنگ بوده است و بازدید کنندگان و مسئولانی که از غرفه استان دیدن کرده اند با دیده تحسین […]

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود کرباسچی در با اشاره به جاذبه‌های گردشگری خراسان جنوبی اعلام داشت :در سال‌های اخیر حضور خراسان‌جنوبی در نمایشگاه‌های بین المللی و ملی صنایع دستی و گردشگری مانند نمایشگاه قشم و تهران بسیار پررنگ بوده است و بازدید کنندگان و مسئولانی که از غرفه استان دیدن کرده اند با دیده تحسین به جاذبه های گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی می نگرند.

خبر جدید  اعلام خاموشی های اضطراری برق امروز

نائب رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی خراسان‌جنوبی با اشاره به نمایشگاه نوروزگاه ایران در مشهد مقدس بیان کرد: حضور در این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و صنایع دستی خراسان‌جنوبی است.

کرباسچی گفت: ممکن است برخی با توجه به دغدغه‌های ایام نوروز زمان برپایی نمایشگاه را مناسب ندانند ولی با توجه  به تأثیری که در معرفی استان خواهد داشت شرکت در نمایشگاه مفید ارزیابی می شود.

خبر جدید  افزایش حداقل 65میلیارد تومان به بودجه عمرانی خراسان جنوبی/ تعبیر قانون به نفع مردم هنر مدیران است

وی اظهار کرد: همگی باید دست به دست هم داده و با همکاری نهایت تلاش خود را برای معرفی خراسان جنوبی داشته باشیم تا مردم سایر استان‌ها خراسان جنوبی را با تمام ظرفیت‌های گردشگری و محصولات استراتژیک آن بشناسند.

وی اظهار کرد: با توجه به علاقمندی بسیاری از افراد توانمند برای کار در حوزه گردشگری آینده خوبی برای گردشگری استان پیش بینی می‌شود.

خبر جدید  هفتمین جشنواره سراسری مالک اشتر در خراسان جنوبی برگزار شد

نائب رئیس کمیسیون گردشگری خراسان‌جنوبی یادآور شد: البته برای معرفی جاذبه‌های گردشگری خراسان جنوبی باید وقف زمان و سرمایه داشته باشیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب