کد خبر:589 | 15:38:19 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک های فنی و اعتباری به واحدهای تولیدی خراسان جنوبی اختصاص یابد
کمک های فنی و اعتباری به واحدهای تولیدی خراسان جنوبی اختصاص یابد
به گزارش خبرنگار مهر، محسن احتشام ظهر یکشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، اظهار کرد: اگر بخواهیم در فضای عمومی به صنعت نگاه کنیم نخواهیم توانست کاری را از پیش ببریم. وی با بیان اینکه باید به صورت تخصصی و عملیاتی امور را انجام دهیم، افزود: تا کنون در طرح رونق ۱۰۴ […]

به گزارش خبرنگار مهر، محسن احتشام ظهر یکشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، اظهار کرد: اگر بخواهیم در فضای عمومی به صنعت نگاه کنیم نخواهیم توانست کاری را از پیش ببریم.

وی با بیان اینکه باید به صورت تخصصی و عملیاتی امور را انجام دهیم، افزود: تا کنون در طرح رونق ۱۰۴ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

رئیس اتاق بازرگانی خبیرجند با اشاره به اینکه در رونق واحدهای صنعتی و تولیدی نیاز به یک تصمیم استراتژیک داریم، گفت: اگر می خواهیم مشکلات صنایع موجود را برطرف کنیم باید به درمان آن ها نیز بپردازیم.

خبر جدید  ۵۰۰ فروند لنج فراساحل در سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کند

وی با بیان اینکه باید بدانیم طی چند ساله اخیر سونامی در اقتصاد کشور به وجود آمده است، عنوان کرد: باید به صنعت گران و کارآفرینان به صورت ویژه کمک شود.

احتشام با اشاره به اینکه فضای واقعی مشکلات واحدهای تولیدی را باید ببینیم و درک کنیم، بیان کرد: متاسفانه اداره دارایی؛ مالیات ها را روز به روز افزایش می دهد و فشار زیادی بر تولیدکنندگان و واحدها ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه واحدهای صنعتی و تولیدی باید به صورت تک تک مورد عارضه یابی قرار گیرند، اظهار داشت: واحدهایی که مزیت دارند و می توانند اشتغال پایدار ایجاد کنند باید مورد حمایت کمک های فنی و اعتباری قرار گیرند.

خبر جدید  مراسم استقبال از شهید تازه تفحص شده شهید احمد علی لکزایی

 بدهی واحدهای تولیدی به شرکت های آب، برق و گاز

محمد ابراهیم شرکاء، مدیرعامل شرکت برق خراسان جنوبی نیز در این جلسه اظهار کرد: صنایع بیش از پنج میلیارد تومان به شرکت برق استان بدهی دارند.

هاشمی، مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی نیز با بیان اینکه تا کنون بدون اطلاع قبلی گاز هیچ یک از واحدهای صنعتی استان قطع نشده است، افزود: برای هر مشترک که بدهی دارد طی چند مرحله اخطار فرستاده می شود.

خبر جدید  معاملات تالار بورس خراسان جنوبی شش درصد افزایش یافت

وی ادامه داد: شرکت گاز استان حدود ۲۰ میلیارد تومان بدهی دارد که از این مبلغ هفت میلیارد تومان سهم واحدهای صنعتی است.

امامی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی نیز در این جلسه گفت: شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی حدود ۹ میلیارد تومان از دستگاه های اجرایی و واحدهای صنعتی مطالبات دارد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب