کد خبر:34670 | 1:13:02 - پنج‌شنبه 14 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمبود نیروی انسانی عمده‌ترین مشکل حوزه فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی است
کمبود نیروی انسانی عمده‌ترین مشکل حوزه فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد جنوبی گفت: نبود اعتبار و بحث زیرساختی و نیروی انسانی عمده‌ترین مشکل حوزه فرهنگ و ارشاد در استان است و باید با برنامه‌ریزی منسجم و از پیش تعیین شده رو به جلو حرکت کنیم تا بتوان از وضعیت موجود خارج شویم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، ناصر نبیزاده صبح امروز در شورایهماهنگی و برنامهریزی اداراتفرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی اظهار داشت: سند توسعه فرهنگ و هنر استان بر اساس ظرفیتهای موجود و با توجه به کمبودها با چشم انداز چهارساله بیشک از ضروریات است که در دستور کار این اداره کل قرار گرفته و باید بتوانیمظرفیتهای جدیدی را در حوزه فرهنگ و هنراستان ایجاد کنیم.

وی گفت: انتظار داریم معاونین و روسای ستادیو شهرستانهایاستان با تعامل و هم فکری به سمت توانمندسازی بیشترحرکت کنند و بستری حرفهایتر در حوزه فرهنگ و هنر در استان ایجاد کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوبی بااشاره بهمشکلات حوزه فرهنگ و هنر در استان خراسان جنوبی بیان کرد: نبود اعتبار و بحث زیرساختی و نیروی انسانی عمدهترین مشکل حوزه فرهنگ و ارشاد در استان است پس باید با برنامهریزی منسجم و از پیش تعیین شده رو به جلو برویم تا بتوان از وضعیت موجود خارج شد.

نبیزاده با بیان اینکه تهیه برنامه جامع به منظور پیگیری مطالبات وافزایش همکاری با سایر نهادهای دولتی به منظور افزایش برنامههای فرهنگی و اجتماعی میتواند ارزشمند باشد تصریح کرد: در دوران کاری در مجموعه اداری خود باید قدر فرصت به وجود آمده در راستای خدمت رسانی بی منت به مردم را بدانیم، وظیفه شناس باشیم و به اموری که به ما واگذار شده است به نحو احسن عمل کنیم.

ویبا تأکید بر توجه به سیاستهای وزیر فرهنگ و ارشاد، رویکردهای مدیریت عالی استان، نگاه ویژه به اقتصاد مقاومتی، ارتقاءحوزه شهرستانها و ارتقاء زیرساختهای فرهنگی و هنری در تدوین سند چشم انداز گفت: دستگاههای اجرایی وابسته به این اداره کل استان مکمل همدیگر هستند و در برگزاری باشکوه برنامههای فرهنگی و اجتماعی در استاناین نهادها باید همکاریهای همه جانبه داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوبی اظهار داشت: باید نشستها و جلسات به صورت مستمر و ماهیانه جهت تدوین سند چشم انداز برگزار شود و حضور همه جانبه همه بخشها و زیر مجموعهها موجب تعامل و هماهنگی بیشتر برای اجرای برنامهها و دوری از موازی کاری میشود.

انتهای پیام/ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  روایت تسنیم از اتحاد "شیعه و سنی" در جشن چهل سالگی انقلاب؛ اجازه رخنه به دشمن نمی‌دهیم+فیلم
0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب