کد خبر:282 | 11:56:26 - جمعه 19 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمبود آب؛ مانع اجرای کامل کمربند سبز بیرجند/ راه‌اندازی دو خانه‌ محله دیگر در بیرجند
کمبود آب؛ مانع اجرای کامل کمربند سبز بیرجند/ راه‌اندازی دو خانه‌ محله دیگر در بیرجند
رئیس اداره بازآفرینی شهرداری بیرجند گفت: خانه‌‌ محله‌هایی در بیرجند راه‌اندازی شده و راه‌اندازی دو خانه‌ محله دیگر در دستور کار شهرداری بیرجند قرار دارد. شعار سال: محمد تبریزی صبح امروز در سومین جلسه کارگروه پیش‌بینی و پیشگیری از بافت‌های ناکارآمد شهری اظهارداشت: اجرای کمربند سبز شهر بیرجند با توجه به مشکلات کمبود آبی که وجود […]

رئیس اداره بازآفرینی شهرداری بیرجند گفت: خانه‌‌ محله‌هایی در بیرجند راه‌اندازی شده و راه‌اندازی دو خانه‌ محله دیگر در دستور کار شهرداری بیرجند قرار دارد.

شعار سال: محمد تبریزی صبح امروز در سومین جلسه کارگروه پیش‌بینی و پیشگیری از بافت‌های ناکارآمد شهری اظهارداشت: اجرای کمربند سبز شهر بیرجند با توجه به مشکلات کمبود آبی که وجود دارد براساس طرح تفصیلی اجرا می‌شود و بیش‌‌ از آن امکان‌پذیر نیست.

وی تصریح کرد: در حال حاضر طرح کمربند سبز از میدان آدینه تا میدان شهید آوینی با وسعت حدود ۴۰ هکتار در دست اقدام توسط شهرداری بیرجند است.

رئیس اداره بازآفرینی شهرداری بیرجند در مورد ساخت‌و سازهای غیرمجاز و پیشگیری از این گونه ساخت‌و سازها گفت: باید پلیس ساخت‌و ساز و گشت‌های مربوط به آن بر ساخت‌و سازهای غیرمجاز نظارت داشته و انجام آن جلوگیری کنند.

تبریزی خاطرنشان کرد: اجرای طرح فضای سبز شهری منوط به طرح تفصیلی است.

وی در مورد بحث اشتغال روستائیان گفت: خانه‌‌محله‌هایی در بیرجند راه‌اندازی شده و راه‌اندازی دو خانه‌محله دیگر در دستور کار شهرداری بیرجند قرار دارد و برخی از افرادی که به این مکان‌ها برای آموزش مراجعه می‌کنند روستائیان حاشیه شهر بیرجند بوده که این امر می‌تواند در بحث حرفه‌آموزی و اشتغال این روستائیان کمک کند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار ۲۷دی ۹۶، کدمطلب:۱۳۹۶۱۰۲۷۰۰۰۴۷۵، www.farsnews.com

خبر جدید  نگاهی به گزارشات برتر ایکنای خراسان‌جنوبی در سالی که گذشت

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب