آخرین اخبار
کد خبر:43640 | 15:50:50 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشور در سال‌های اخیر با محدودیت منابع مواجه است/با ایدولوژی روشن به ساماندهی منابع رسیده‌ایم
کشور در سال‌های اخیر با محدودیت منابع مواجه است/با ایدولوژی روشن به ساماندهی منابع رسیده‌ایم
نوبخت گفت: کشور در سال‌های اخیر با محدودیت منابع مواجه است، اما با ایدولوژی روشن و دکترین تعریف شده به ساماندهی منابع رسیده‌ایم.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور،گفت: کشور در سال‌های اخیر با محدودیت منابع مواجه است، اما با ایدولوژی روشن و دکترین تعریف شده به ساماندهی منابع رسیده‌ایم و هرچند در واقعیت غیرممکن به نظر می‌رسد، اما با برنامه‌ریزی و تعیین اولویت‌ها شدنی است.

او افزود: منابع محدود فعلی در بخش منابع جاری به مسائل رفاهی و اجتماعی، آموزش و پژوهش، دفاع و امنیت و نیز بهداشت و درمان برمی‌گردد که نمی‌شود از هیچکدام آن‌ها کم کرد، اما با تقسیم منصفانه به سفره معیشت کارمندان کمک کردیم.

خبر جدید  ورود رئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان جنوبی

نوبخت به اختصاص ۱۰ هزار میلیارد تومان برای افزایش حقوق بازنشستگان در امسال اشاره و اظهار کرد: درحالی که دشمنان در تلاش هستند که تابستان داغ را برای مردم ایجاد و به فشار‌های تحریمی بیفزایند، ما در دولت تلاش داریم که با افزایش آستانه تحمل مردم به شکست این پروژه کمک کنیم.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اختصاص بیش از ۳۴ هزار میلیارد تومان در حوزه زیرساختی و عمرانی کشور خبرداد و گفت: یکی از سیاست‌های دولت دوازدهم توجه به حوزه ریلی است و در ادامه اتصال همدان، کرمانشاه، ارومیه، رشت، سنندج و اردبیل به شبکه سراسری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران است.

خبر جدید  نیروی انتظامی موثرترین مولفه در امنیت ملی است

او ادامه داد: اکنون برای راه‌آهن استان خراسان جنوبی سرمایه‌گذاری می‌کنیم تا با پشتوانه‌ای قوی به سرانجام مطلوب برسد.
نوبخت افزود: بودجه ریزی دولت در بخش عمرانی براساس عملکرد و پیشرفت کار است و علت اینکه خراسان جنوبی از ۹۴۰ میلیارد تومان اعتبار سال‌های ۹۸ و ۹۹ موفق شده ۵۴۰ میلیارد تومان را اخذ کند، بخاطر مدیریت شایسته در پیشرفت کار بوده است.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد: در کمتر از یک سال از ۱۰ هزار واحد مسکونی در خراسان جنوبی، ۲ هزار واحد آماده بهره‌برداری شد و ۵ هزار دیگر امروز تحویل داده می‌شود.

خبر جدید  اجرای سند تحول بنیادین در مدارس کشور

او ادامه داد: اکنون این آمادگی را داریم که با توجه به حسن انجام خدمات، مدیریت و پیشرفت سریع اعتبارات در کنار این پروژه‌ها احداث ۵ هزار واحد مسکونی دیگر در شهر‌های استان خراسان جنوبی را کلنگ زنی کنیم.

نوبخت عنوان کرد: در ماه‌های آینده مسیر ریلی به طول ۷۴۰ کیلومتر از چابهار به سمت زاهدان و مشهد را اجرایی می‌کنیم که راه‌آهن استان خراسان جنوبی نیز در همین پروژه انجام خواهد شد و در حوزه راه‌های این استان با نگاهی مثبت اختصاص بودجه خواهیم داشت.
لینک منبع خبر

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب