کد خبر:805 | 11:16:36 - یکشنبه 26 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشف ۶۳۷ کیلوگرم تریاک از تانکر گاز در ایست بازرسی نهبندان
کشف ۶۳۷ کیلوگرم تریاک از تانکر گاز در  ایست بازرسی نهبندان
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف ۶۳۷ کیلوگرم تریاک از تانکر گاز توسط ماموران ایست بازرسی نهبندان خبرداد. به گزارش ایلنا، سردار مجید شجاع اظهار داشت: مأموران ایست و بازرسی شهید حسینی سهل‌آباد شهرستان نهبندان هنگام کنترل و بازرسی خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی کامیون کشنده حامل تانکر گاز به فردی ۵۸ ساله […]

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف ۶۳۷ کیلوگرم تریاک از تانکر گاز توسط ماموران ایست بازرسی نهبندان خبرداد.

به گزارش ایلنا، سردار مجید شجاع اظهار داشت: مأموران ایست و بازرسی شهید حسینی سهل‌آباد شهرستان نهبندان هنگام کنترل و بازرسی خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی کامیون کشنده حامل تانکر گاز به فردی ۵۸ ساله اهل و ساکن مشهد که از استان مجاور به سمت شهرهای مرکزی کشور در حرکت بود مشکوک شدند و خودرو را برای بازرسی متوقف کردند.
 وی بیان داشت: خودرو به داخل ایستگاه بازرسی هدایت شد که پس از چند ساعت تلاش، ماموران متوجه جاسازی مواد مخدر در خودرو شدند و با هماهنگی‌های انجام شده تانکر گاز فک پلمپ شد.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی ادامه داد: به علت وجود گاز و احتمال خطر و انفجار پس از هماهنگی با نیروهای آتش نشانی تانکر گاز بازرسی شد که در بازرسی انجام ۶۳۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در قالب هزار و ۶۳۶ بسته کشف و ضبط شد.
سردار شجاع تصریح کرد: راننده خودرو عهده دار مواد کشف‌شده شد که پس از هماهنگی با مقام قضایی خودرو توقیف و راننده تحت نظر قرار گرفت.

خبر جدید  تأخیر در پرواز بیرجند- تهران

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب