کد خبر:178 | 21:32:38 - پنج‌شنبه 2 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشاورزی و دامداری در بشرویه مورد تهدید است/ لزوم ایجاد صنایع کوچک
کشاورزی و دامداری در بشرویه مورد تهدید است/ لزوم ایجاد صنایع کوچک
فرماندار بشرویه با بیان اینکه کشاورزی و دامداری درشهرستان باتوجه به خشکسالی ها مورد تهدید است، گفت: ایجاد صنایع کوچک و مشاغل خانگی باید مورد توجه و حمایت قرار گیرد. شعار سال: علیرضا زمان زاده فرماندار شهرستان بشرویه بعدازظهر چهارشنبه در کمیته اشتغال این شهرستان گفت: شغل اکثر مردم در شهرستان بشرویه کشاورزی و دامداری ست. […]

فرماندار بشرویه با بیان اینکه کشاورزی و دامداری درشهرستان باتوجه به خشکسالی ها مورد تهدید است، گفت: ایجاد صنایع کوچک و مشاغل خانگی باید مورد توجه و حمایت قرار گیرد.

شعار سال: علیرضا زمان زاده فرماندار شهرستان بشرویه بعدازظهر چهارشنبه در کمیته اشتغال این شهرستان گفت: شغل اکثر مردم در شهرستان بشرویه کشاورزی و دامداری ست.

وی افزود: باتوجه به خشکسالی های اخیر و کمی بارندگی ها، وضعیت کشاورزی و دامداری نیز در این شهرستان مورد تهدید قرار گرفته است.

خبر جدید  خریداری ۶۵۰تُن پنبه از کشاورزان خراسان جنوبی

فرماندار شهرستان بشرویه بیان کرد: امروز نیاز است تا مردم شهرستان بشرویه به سمت فعالیت ها و مشاغل دیگر روی آورند چرا که در آینده ای نه چندان دور علاوه بر اضافه شدن جمعیت افراد جویای کار ممکن است افراد شاغل در حوزه کشاورزی و دامداری نیز به جمع افراد بیکار بپیوندند.

زمان زاده اظهار داشت: شهرستان بشرویه پتانسیل های خوبی در بحث صنایع کوچک و مشاغل خانگی و به ویژه صنایع دستی دارد که میتوان با فعال تر نمودن این بخش ها در شهرستان برای افراد بسیاری زمینه اشتغال را فراهم کرد.

خبر جدید  ورود حدود 4 ميليون مترمکعب آب به سدهای خراسان جنوبی

فرماندار شهرستان بشرویه گفت: درحال حاضر ما نیازمند ترویج فرهنگ کار و تلاش در شهرستان هستیم که مسئولان در این امر می توانند کمک شایان توجهی داشته باشند.

وی همچنین از بانک ها خواست تا به جهت اعطای تسهیلات به افرادی که قطعا قصد ایجاد اشتغال و راه اندازی کارگاهی را دارند همکاری بیشتری داشته باشند.

خبر جدید  تشییع پیکر پدر شهید رضوی در بیرجند

زمان زاده آمادگی خود را نیز به جهت هرگونه حمایت از افرادی که به دنبال ایجاد اشتغال برای خود و دیگران هستند را اعلام کرد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۱۰ آبان ۹۶، کدمطلب:۴۱۳۲۰۴۷، www.mehrnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)



داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب