کد خبر:3563 | 22:19:15 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش ۶۱درصدی میزان بارندگی نسبت به سال قبل در خراسان جنوبی
کاهش ۶۱درصدی میزان بارندگی نسبت به سال قبل در خراسان جنوبی
کارشناس هواشناسی با بیان اینکه در سال جاری جزو شهرهای کم بارش کشور هستیم گفت: میزان بارش ها در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۱درصد کاهش داشته است و نسبت به دراز مدت ۷۰درصد کاهش بارندگی داریم. زارعی کارشناس پیش بینی هواشناسی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی اظهارداشت: با […]

کارشناس هواشناسی با بیان اینکه در سال جاری جزو شهرهای کم بارش کشور هستیم گفت: میزان بارش ها در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۱درصد کاهش داشته است و نسبت به دراز مدت ۷۰درصد کاهش بارندگی داریم.

زارعی کارشناس پیش بینی هواشناسی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی اظهارداشت: با توجه به نفوذ تدریجی امواج ناپایدار طراز میانی به جو منطقه شرق کشور تا پایان هفته جاری به صورت متناوب افزایش دارد و وزش باد شدید لحظه ای پیش بینی می شود.

خبر جدید  زنجیره زرشک نجات بخش کشاورزان خراسان جنوبی است

وی عنوان کرد: در این مدت رگبار باران همراه با رعد و برق در استان رخ می دهد که در برخی نقاط شمالی و شرقی استان جاری شدن روان آب و سیلابی شدن مسیل ها محتمل است.

کارشناس هواشناسی با بیان اینکه پایان هفته جاری بارش باران  در مرکز استان قابل پیش بینی است افزود: همچنین در ارتفاعات تشکیل مه و احتمال بارش تگرگ وجود دارد.

خبر جدید  برداشت کوچک پرخاصیت در طبس

وی با بیان اینکه در سال جاری جزو شهرهای کم بارش کشور هستیم ادامه داد: میزان بارش ها در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۱درصد کاهش داشته است و نسبت به دراز مدت ۷۰درصد کاهش بارندگی داریم.

زارعی گفت: اگر خراسان جنوبی را نسبت به استانهای هم جوار مقایسه کنیم تا ششم اسفندماه بعد از سیستان و بلوچستان و کرمان که به ترتیب نسبت به مدت مشابه سال قبل هر کدام ۹۰ و ۸۵درصد کاهش میزان بارندگی داشتند قرار داشتیم.

خبر جدید  16 هزار و 311 کلاس اولی، فردا در مدارس استان

وی بیان داشت: تا ششم اسفند خراسان جنوبی با ۸۳درصد کاهش میزان بارندگی نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده است که با حساب میزان بارندگی جمعه گذشته این شاخص تغییر کرده و به ۶۱درصد رسیده است.

 

 

 

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب