کد خبر:1602 | 10:00:09 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگاه با ولایت تا شهادت در مکتب نرجس بیرجند برگزار می‌شود
کارگاه با ولایت تا شهادت در مکتب نرجس بیرجند برگزار می‌شود
گروه معارف: معاون آموزشی مکتب نرجس(س) بیرجند از برگزاری کارگاه با ولایت تا شهادت در مکتب نرجس(س) بیرجند خبر داد. طوبی عبداللهی، معاون آموزشی مکتب نرجس(س) بیرجند در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: کارگاه با ولایت تا شهادت، دوشنبه ۳۰ بهمن ماه جاری در مکتب نرجس(س) بیرجند برگزار می‌شود.وی افزود: بحث […]

گروه معارف: معاون آموزشی مکتب نرجس(س) بیرجند از برگزاری کارگاه با ولایت تا شهادت در مکتب نرجس(س) بیرجند خبر داد.

طوبی عبداللهی، معاون آموزشی مکتب نرجس(س) بیرجند در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: کارگاه با ولایت تا شهادت، دوشنبه ۳۰ بهمن ماه جاری در مکتب نرجس(س) بیرجند برگزار می‌شود.
وی افزود: بحث پیرامون ولایت مداری حضرت زهرا(س) و آشنایی با ولایت حضرت علی(ع) و فرزندان ایشان از برنامه‌های این کارگاه است.
معاون آموزشی مکتب نرجس(س) بیرجند بیان کرد: همچنین پاسخ به شبهات همراه با عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) در اول اسفندماه جاری برگزار می‌شود.
عبداللهی با بیان اینکه بزرگداشتی برای شهدای گمنام و وداع با شهدای گمنام با مداحی آقای نوفرستی در کنار مراسم عزاداری انجام خواهد شد، یادآور شد: سخنران هر دو این مراسم‌ها حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی اسدی از اساتید حوزه علمیه مشهد خواهند بود.

خبر جدید  باید برای مرجعیت مسجد قدمی برداریم

 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب