آخرین اخبار
کد خبر:43655 | 21:19:07 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چهار طرح عمرانی بزرگ، رهاورد سفر امروز دکتر نوبخت به خراسان جنوبی
چهار طرح عمرانی بزرگ، رهاورد سفر امروز دکتر نوبخت به خراسان جنوبی
۵ هزارواحد مسکن محرومان امروز با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، دکتر نوبخت در سفر امروز خود به خراسان جنوبی، ۵هزار واحد مسکونی ویژه محرومان، ۱۲ ایستگاه فرستنده دیجیتال، ۱۴۵کیلومتر باند دوم و کارخانه‌ی تولید کنسانتره زغالسنگ طبس را به بهره برداری رساند.
با بهره برداری از ۵هزار واحد مسکونی ویژه محرومان، هم اکنون ۷هزار واحد مسکونی از سهمیه ۱۰هزار واحد مسکونی ویژه محرومان که در سفر پارسال نوبخت به خراسان جنوبی مصوب شد، تحویل متقاضیان شده است.                         با بهره برداری از ۱۲ ایستگاه فرستنده دیجیتال نیز ۴هزار و ۳۲نفر در ۱۸روستا، از این پس ۱۸شبکه تلویزیونی و ۱۹شبکه رادیویی دیجیتال را دریافت می‌کنند که با راه اندازی این ایستگاه ها، پوشش دیجیتال در خراسان جنوبی به بیش از ۹۳درصد رسید.

خبر جدید  آغاز کوچ دادن زمستانه زنبورهای خراسان جنوبی

                  با حضور آقای نوبخت ۳۷کیلومتر باند دوم در پنج محور طبس-اصفهان، خوسف-خور، بیرجند-زاهدان، بیرجند-قاین و طبس-یزد با هزینه ۱۲۶میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان به بهره برداری رسید.
همچنین عملیات اجرایی ۱۰۸کیلومتر باند دوم در پنج محور طبس-اصفهان، سربیشه-درح میل۷۸، بیرجند-نهبندان، نهبندان-زابل و سه راهی راهداران-خوسف با اعتبار ۳۶۰میلیارد و چهارصد میلیون تومان آغاز شد.

              کارخانه‌ی تولید کنسانتره زغالسنگ طبس نیز با ظرفیت تولید سالانه ۵۰۰هزار تُن کنستانتره، پنجمین واحد تولید کنسانتره زغالسنگ طبس و خراسان جنوبی است که زنجیره فرآوری این ماده معدنی را تکمیل‌تر می کند.
برای راه اندازی کارخانه کنستانتره زغالسنگ طبس، شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه، ۲۸۰میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده است که با آغاز به کار این واحد، ۱۰۵نفر صاحب شغل شدند.                   امروز همچنین تفاهم نامه‌های تکمیل و بهره برداری ۷۵پروژه جهش تولید در خراسان جنوبی، نصب و راه اندازی ۷هزار و ۵۰۰واحد نیروگاه خورشیدی، ایجاد سه هزار فرصت شغلی در قالب خوشه‌های صنایع دستی و ساخت ۵هزار واحد مسکن شهری محرومان امروز فی مابین رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار خراسان جنوبی و رئیس سازمان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به امضا رسید.با امضای تفاهم نامه‌های دوجانبه در حوزه اشتغال برای ۱۰هزار و ۵۰۰نفر در خراسان جنوبی فرصت شغلی ایجاد می‌شود.                               دکتر نوبخت دقایقی پیش خراسان جنوبی را به مقصد تهران ترک کرد.  
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  آمادگی اوقاف خراسان‌جنوبی برای راه‌اندازی مدرسه شبانه‌روزی حفظ قرآن ‌
0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب