کد خبر:4277 | 8:29:14 - چهارشنبه 7 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چاپ ۳۰ کتاب با محوریت خاطرات دفاع مقدس در حوزه هنری
چاپ ۳۰ کتاب با محوریت خاطرات دفاع مقدس در حوزه هنری
محمد قاسمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: حوزه هنری در دو دهه اخیر سرمایه‌گذاری جدی در جهت تحقیق، تدوین و نشر عمومی خاطرات در حوزه ادبیات پایداری و ایثارگران دوران دفاع مقدس داشته است. مدیر دفتر مطالعات پایداری اداره کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری بیان کرد: در این زمینه رهبر معظم انقلاب […]

محمد قاسمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: حوزه هنری در دو دهه اخیر سرمایه‌گذاری جدی در جهت تحقیق، تدوین و نشر عمومی خاطرات در حوزه ادبیات پایداری و ایثارگران دوران دفاع مقدس داشته است.

مدیر دفتر مطالعات پایداری اداره کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری بیان کرد: در این زمینه رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره پشتیبان و راهنمای خوبی بوده‌اند و در یکی از توصیه‌های خود کار تدوین خاطرات دوران دفاع مقدس را افزودن بر ثروت ملی دانستند.

 قاسمی‌پور ادامه داد: از این جهت حوزه هنری وقف، سرمایه و امکانات زیادی را برای تدوین این قبیل کتب به میدان آورده است.

خبر جدید  افزایش ۲۰ درصدی ورود زائران حسینی از پاکستان به سیستان وبلوچستان

وی افزود: اگر این برداشت وجود دارد که کتب تولیدی حوزه هنری در زمینه ادبیات پایداری متفاوت است به واسطه وقت و زمانی است که برای مرحله تحقیق و نگارش گذاشته می‌شود که این مهم بر کیفیت آثار بی‌تأثیر نبوده است.

مدیر دفتر مطالعات پایداری اداره کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری گفت: به دفاتر استانی نیز توصیه می‌شود که کار تحقیق و پژوهش آثار ادبیات پایداری را با آرامش و تأمل پی‌گیری کنند.

خبر جدید  ۱۶ هزار و ۵۰۰ نفر در خراسان جنوبی وارد سال اول ابتدایی می‌شوند

قاسمی‌پور اظهار کرد: در سال جاری در حوزه هنری ۳۰ عنوان کتاب با محوریت خاطرات دوران دفاع مقدس و ایثارگران به چاپ رسیده و تا پایان اسفند ماه ۶ عنوان دیگر نیز به چاپ می‌رسد.

وی بیان کرد: این کتب به صورت خودنوشت و یا دیگر نوشت هستند و در تمام مراحل نگارش، تنظیم و تدوین راست آزمایی می‌شود و ریشه در واقعیت‌های مسلم تاریخی دارد.

مدیر دفتر مطالعات پایداری اداره کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری ادامه داد: حوزه هنری خراسان‌جنوبی سرمایه‌گذاری بسیار خوبی در زمینه آموزش نیروهای محقق گذاشته و پروژه‌های خوبی را در دست دارد.

خبر جدید  فیلمهای جشنواره فیلم فجر در نهمین روز اکران

قاسمی پور افزود: توصیه ما بر این بوده که از برای پروژه‌های خود به نیروهای غیر بومی اکتفاء نکند و از جوانان مستعد استان در این زمینه استفاده کنند.

وی یادآور شد: سال ۹۷ همزمان با کنگره دو هزار شهید خراسان‌جنوبی شاهد تولیدات خوب حوزه هنری خراسان‌جنوبی در زمینه کتب مرتبط با ادبیات پایداری خواهیم بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب