کد خبر:4218 | 12:18:30 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پنجمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت درخراسان جنوبی برگزار می شود
پنجمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت درخراسان جنوبی برگزار می شود
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا فخر پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: پنجمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت همزمان با سراسر کشور، ۱۷ اسفند ماه جاری در خراسان جنوبی برگزار می شود. وی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره بیان کرد: گسترش سیره فاطمی در سطح جامعه و تکریم […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا فخر پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: پنجمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت همزمان با سراسر کشور، ۱۷ اسفند ماه جاری در خراسان جنوبی برگزار می شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره بیان کرد: گسترش سیره فاطمی در سطح جامعه و تکریم فعالان این حوزه از مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره است.

خبر جدید  شهادت، اتفاق ساده ای نیست

فخر با بیان اینکه در این جشنواره ۷۰ نفر از مادران، همسران و دختران حوزه ایثار و شهادت تجلیل می شوند، افزود: سال گذشته نیز در راستای برگزاری جشواره اسوه های صبر و مقاومت، قریب به ۱۱۰ نفر تجلیل شدند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین تلاش می شود از خانواده ۲۲ شهید حوزه مرزبانی تجلیل شود.

خبر جدید  ایران در جهت حفظ امنیت خود هیچ مماشاتی نمی کند

مستند «سلام شهیدان گمنام» رونمایی می شود

فخر با بیان اینکه برای برگزاری هرچه باشکوه این جشنواره اقدامات زیادی انجام شده است، افزود: در راستای پیگیری امور اجرایی ان جشنواره کمیته هایی شامل فرهنگی، ادبی و هنری، کمیته پژوهشی، کمیته پشتیبانی، کمیته گنجینه شهدا، کمیته جمع آوری اسناد و آثار و کمیته مردم نهاد تشکیل شده است.

خبر جدید  دیدار مسئولان با خانواده شهید و 3 جانباز - فردوس

فخر از رونمایی مستند «سلام شهیدان گمنام» در این جشنواره خبر داد و افزود: تولید اینگونه آثار نقش بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان جامعه دارد.

بنا به گفته مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی در این جشنواره از کتاب «مشق عشق» رونمایی می شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب