کد خبر:1159 | 16:24:22 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه گازرسانی به دو شهر درمیان افتتاح شد
پروژه گازرسانی به دو شهر درمیان افتتاح شد
به گزارش خبرنگار مهر، اجرای ۴۸ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، احداث یک ایستگاه تقلیل فشار و نصب ۶۰۰ علمک گاز از مشخصات فنی پروژه گاز رسانی به گزیک است که با بهره برداری از آن ۶۷۶ خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند. استاندار خراسان جنوبی همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر وارد شهرستان […]

به گزارش خبرنگار مهر، اجرای ۴۸ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، احداث یک ایستگاه تقلیل فشار و نصب ۶۰۰ علمک گاز از مشخصات فنی پروژه گاز رسانی به گزیک است که با بهره برداری از آن ۶۷۶ خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند.

استاندار خراسان جنوبی همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر وارد شهرستان درمیان شد و به محض ورود به این شهرستان در گلزار شهدای روستای منصور آباد حضور یافت و با قرائت فاتحه و شاخه گل به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام کرد.

خبر جدید  بازارچه کار و فناوری دانش آموزان - آیسک

حضور در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی شهرستان، حضور در جمع مردم شهر طبس مسینا و بهره برداری از شبکه تغذیه وتوزیع گاز این شهر، حضور در جمع مردم شهر گزیک و بهره برداری از شبکه تغذیه و توزیع گاز این شهر ، افتتاح مرکز بهداشتی – درمانی روستای نوغاب، حضور در جمع مردم روستای بورنگ و بهره برداری از سالن ورزشی این شهر، دیدار با خانواده شهداء و نیز افتتاح همزمان پروژه گازرسانی به ۲۳ روستای شهرستان درمیان در روستای بیدسک از جمله برنامه های سفر یک روزه استاندار خراسان جنوبی به شهرستان درمیان خواهد بود.

خبر جدید  ۹۱۹ پروژه در خراسان جنوبی به بهره برداری می رسد

فرماندار درمیان نیز در حاشیه افتتاح و بهره‌برداری پروژه گازرسانی شهر گزیک در جمع خبرنگاران گفت: گازرسانی به ۲ شهر و ۵۳ روستای درمیان در دستور کار است و در فاز دوم نیز عملیات گازرسانی به ۸۱ روستا اجرایی خواهد شد.

محمد بشیری‌زاده در پاسخ به مشکلات روستائیان نیز قول مساعد به پیگیری داد.

خبر جدید  راه اندازی نیروگاه خورشیدی در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب