کد خبر:43169 | 9:54:17 - چهارشنبه 11 دسامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه کنارگذر جنوبی قوچان جزو طرح‌های مصوب وزارت راه و شهرسازی است
پروژه کنارگذر جنوبی قوچان جزو طرح‌های مصوب وزارت راه و شهرسازی است
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: پروژه کنارگذر جنوبی قوچان جزو طرح‌های مصوب وزارت راه و شهرسازی بوده و دارای اعتبارات مشخص است.

شعار سال:معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: پروژه کنارگذر جنوبی قوچان جزو طرح‌های مصوب وزارت راه و شهرسازی بوده و دارای اعتبارات مشخص است.

مخاطبان این رسانه در سامانه مردمی «فارس من» سوژه‌ای را تحت عنوان «کنارگذر جنوبی قوچان در هاله‌ای از ابهام» به ثبت رسانده و درخواست پیگیری پیرامون این موضوع را داشته‌اند.

خبر جدید  ۴۵۰ روستا در استان خراسان جنوبی آب آشامیدنی ندارند

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی با اشاره به آخرین وضعیت پروژه کنارگذر جنوبی قوچان گفت: متولی این پروژه شرکت ساخت و توسعه زیربنای حمل‌ونقل کشور بوده و از طرح‌های مصوب ۱۰ سال گذشته وزارت راه و شهرسازی است.

محمد پارسا یادآور شد: به طور کلی برخی معتقد هستند اجرای کنارگذر رونق اقتصادی را از داخل شهرها می‌برد که به عینه می‌توان این مسئله را در برخی شهرهای در مسیر مشهد تا تهران مشاهده کرد، البته شهرها تا زمانی که گره ترافیکی ایجاد نشود سراغ کنارگذر نمی‌روند.

خبر جدید  بازشدن پای پزشک متخصص به حوزه زباله گرد‌ها

وی بیان کرد: پروژه کنارگذر جنوبی قوچان حدود ۱۸ کیلومتر بوده که تاکنون ۲ کیلومتر از آن تسهیل حریم شده است و اعتبار آن از محل طرح اعتبارات جنگل هست که اقدامات مربوط به این پروژه به مرور انجام خواهد شد.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس،تاریخ انتشار:۱۵آذر۱۳۹۸،کد خبر:۱۳۹۸۰۹۱۴۰۰۰۳۲۱،www.farsnews.com

خبر جدید  در اتصال بلوار رجایی به صیاد تصمیم‌گیر نیستیم!

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب