کد خبر:7919 | 13:04:36 - سه‌شنبه 24 آوریل 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت‌های مالی تنها راه حمایت از مددجویان نیست
پرداخت‌های مالی تنها راه حمایت از مددجویان نیست
علی‌ عرب نژاد صبح سه شنبه در مراسم روز مددکار اظهار کرد: مددکاران سنگ زیربنای فعالیت‌های اجتماعی در بهزیستی و سایر نهادها و سازمان‌های اجتماعی هستند و امروزه به عنوان یک فعالیت تخصصی به آن نگاه می‌شود. شعار سال:  مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی گفت: پرداخت‌های مالی تنها نسخه حمایت از مددجویان نیست بلکه باید به توانمندسازی […]

علی‌ عرب نژاد صبح سه شنبه در مراسم روز مددکار اظهار کرد: مددکاران سنگ زیربنای فعالیت‌های اجتماعی در بهزیستی و سایر نهادها و سازمان‌های اجتماعی هستند و امروزه به عنوان یک فعالیت تخصصی به آن نگاه می‌شود.

شعار سال:  مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی گفت: پرداخت‌های مالی تنها نسخه حمایت از مددجویان نیست بلکه باید به توانمندسازی افراد توجه کنیم.
 علی‌ عرب نژاد صبح سه شنبه در مراسم روز مددکار اظهار کرد: مددکاران سنگ زیربنای فعالیت‌های اجتماعی در بهزیستی و سایر نهادها و سازمان‌های اجتماعی هستند و امروزه به عنوان یک فعالیت تخصصی به آن نگاه می‌شود.

خبر جدید  شاخص نرخ بیکاری کشور در سال گذشته 12.1 است

مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه براساس علم نوین، مددکاران بدون از بین بردن عزت افراد فعالیت می‌کنند، بیان کرد: در حقیقت مددکاران در موضوعات اجتماعی تسهیل‌گر مسائل هستند

عرب‌نژاد ادامه داد: سازمان بهزیستی در سال ۹۷ رویکردی جدیدی به فعالیت‌های حرفه مددکاری خواهد داشت.

وی افزود: بی‌شک این روش که مبالغی را گرفته و به بدنه ضعیف اجتماع تزریق کنیم در عرصه کاهش آسیب‌های اجتماعی نادرست است و غیر از ایجاد وابستگی و از بین بردن عزت نفس افراد نتیجه دیگری ندارد.

خبر جدید  اجرای ۴۵ پروژه بهداشتی و درمانی در خراسان جنوبی

مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در شرایط فعلی نگاه به حوزه مددکاری تغییر کرده است، گفت: مددکاران اجتماعی باید نسخه شفا بخش حرفه‌آموزی، اشتغال زایی، اعتماد به نفس و دفاع از حقوق اجتماعی را بپیچند.

عرب نژاد اظهار کرد: تنها با کمک مالی و پرداخت مستمری نمی‌توان مشکل یک مددجو و فرد دارای آسیب را حل کرد که همه کارشناسان و سیاستمداران به این نتیجه رسیده است.

وی بیان کرد: در حال حاضر  سیستم مددکاری به این نتیجه رسیده‌ که کمک به مددجو باید همراه با برنامه محوری باشد و بدانیم که قرار است چه زمانی این قشر از جامعه تواتمند شود.

خبر جدید  مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری منصوب شد

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی ادامه داد: اگر به مددجو تنها به صورت مالی و پرداخت مستمری کمک کنیم، باعث می‌شود که پویایی و چرخه تولید آسیب ببیند .

عرب نژاد یادآور شد: سیاست‌گذاری اجتماعی و توجه بیشتر به عرصه‌های پیشگیری از جمله رویکردهای بهزیستی در سال جدید است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۴۲۷۹۶۲۱ ، www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب