کد خبر:881 | 15:20:26 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پایگاه قهرمانی ورزش زورخانه ای در خراسان جنوبی ایجاد شود
پایگاه قهرمانی ورزش زورخانه ای در خراسان جنوبی ایجاد شود
به گزارش خبرنگار مهر، رضا آفتابی ظهر دوشنبه در نشست خبری اظهارکرد: ورزش باستانی به شکل صحیح و با آداب و سنت های آن در خراسان جنوبی انجام می شود. وی با بیان اینکه پتانسیل های شناخته نشده زیادی در این استان وجود دارد، گفت: ورزش پهلوانی و زورخانه ای در خراسان جنوبی به صورت تیمی حرف […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا آفتابی ظهر دوشنبه در نشست خبری اظهارکرد: ورزش باستانی به شکل صحیح و با آداب و سنت های آن در خراسان جنوبی انجام می شود.

وی با بیان اینکه پتانسیل های شناخته نشده زیادی در این استان وجود دارد، گفت: ورزش پهلوانی و زورخانه ای در خراسان جنوبی به صورت تیمی حرف اول را در کشور می زند و تا کنون خوب درخشیده است.

خبر جدید  دانشجوی دانشگاه بیرجند نایب قهرمان مسابقات دو و میدانی دانشجویان کشور

 وی با بیان اینکه در حوزه انفرادی باید این رشته ورزشی را تقویت کرد، بیان کرد: برای این منظور نیاز داریم تا پایگاه قهرمانی ورزش پهلوانی در استان ایجاد شود.

رئیس کمیته مربیان انجمن ورزش های پهلوانی و زورخانه ای کشور عنوان کرد: اگر پایگاه قهرمانی ورزش پهلوانی در بیرجند فعال شود این استان جایگاه عالی این رشته ورزشی را در کشور خواهد داشت.

خبر جدید  خوراک فرهنگی مردم را باید در داخل تأمین کنیم

 وی اظهار امیدواری کرد: در سومین دوره مسابقات زورخانه ای کارگران کشور استان خراسان جنوبی حداقل سه مقام این مسابقات را از آن خود کند.

آفتابی به آئین نامه ورزش های زورخانه ای اشاره کرد و افزود: بزرگترین ایراد آئین نامه نوشته شده این است که قابلیت عملیاتی شدن را ندارد و تا زمانی سیستم داوری مطابق با آئین نامه حرکت نکند مفاد آن محقق نخواهد شد.

خبر جدید  راهیابی 128 اثر به جشنواره بین المللی سیمرغ

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب