کد خبر:3741 | 7:53:12 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ورک شاپ مد و لباس ایرانی- اسلامی در بیرجند برگزار شد
ورک شاپ مد و لباس ایرانی- اسلامی در بیرجند برگزار شد
گروه اجتماعی- معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: ورک شاپ مد و لباس ایرانی- اسلامی با موضوع تاریخچه مد و لباس و جایگاه خط در منسوجات ایرانی در دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شهرستان بیرجند برگزار شد. سیدعلی زمزم، معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی در […]

گروه اجتماعی- معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: ورک شاپ مد و لباس ایرانی- اسلامی با موضوع تاریخچه مد و لباس و جایگاه خط در منسوجات ایرانی در دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شهرستان بیرجند برگزار شد.

سیدعلی زمزم، معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: ورک شاپ مد و لباس ایرانی- اسلامی با اهداف ترویج فرهنگ طراحی و استفاده از مد و لباس اسلامی و ایرانی برگزار شده است.

خبر جدید  ورود پیکر شهید احمد علی لکزایی به بیرجند

وی افزود:  این کارگاه با هدف حفظ و تقویت فرهنگ و هویت ایرانی و اسلامی بومی منطقه تشکیل شده است.

معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه امروزه طراحی لباس و پوشاک و انتخاب مناسب آن یکی از دغدغه‌های مهم خانواده‌ها شده است، تصریح کرد: بنابراین لازم است دستگاه‌های اجرایی به این مسئله توجه بیشتری داشته باشند و با برگزاری به موقع کمیسیون‌های مربوطه گام مؤثری در این امر برداشته شود.

خبر جدید  بیش از 2 هزار طرح اشتغال توسط کمیته امداد خراسان‌جنوبی اجرا شد/ ایجاد 970 فرصت شغلی در خراسان‌جنوبی

زمزم یادآور شد: به تمامی شرکت کنندگان در این کارگاه گواهی معتبر آموزشی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب