کد خبر:1634 | 13:10:57 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وحدت و اتحاد مردم ایران اسلامی؛ رمز استقلال کشور
وحدت و اتحاد مردم ایران اسلامی؛ رمز استقلال کشور
گروه سیاست و اقتصاد: مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: حضور مردم، وحدت و اتحاد آنان رمز چهل سال استقلال این نظام بوده و خواهد بود. حجت‌الاسلام سیدحسن سیدی، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: با […]

گروه سیاست و اقتصاد: مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: حضور مردم، وحدت و اتحاد آنان رمز چهل سال استقلال این نظام بوده و خواهد بود.

حجت‌الاسلام سیدحسن سیدی، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: با توجه به توصیه قرآن کریم و روایات اهل بیت(ع) در خصوص زنده نگه داشتن ایام الله، این شعائر باید زنده نگه داشته شوند و این از پاکی قلب انسان‌‌ها است.
وی افزود: روز ۲۲ بهمن، به حق جزء ایام الله است چرا که نماد مقابله و مبارزه با ظلم و تباهی، فساد و تبعیض بوده و از جمله شعائر است.
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه این روز، روز پیروزی جبهه حقانیت بر ضلالت و گمراهی است، تصریح کرد: در عصر حاضر که دشمنان همواره در فکر توطئه علیه نظام اسلامی هستند، می‌طلبد که مردم در صحنه باشند چرا که قوام و بقاء نظام اسلامی ایران به حضور مردم بستگی دارد.
سیدی با بیان اینکه حضور مردم و وحدت و اتحاد آنان، رمز چهل سال استقلال این نظام بوده و خواهد بود، اظهار کرد: امروز دشمن در اندیشه ایجاد دلسردی و تردید نسبت به عدم موفقیت نظام اسلامی ایران است تا مردم را نسبت به انقلاب بدبین کند.
وی ادامه داد: با تمام این دشمنی‌ها، همواره موفقیت‌های ایران می‌درخشد و باید عاقلانه و مدبرانه به پیشرفت‌ها توجه و از آنان حمایت کرد.
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: دشمن با ایران اسلامی مدرن، پیشرفته و الگو مشکل دارد و این دشمنی بخاطر اسلامی بودن نظام است.
سیدی با بیان اینکه لذا باید توجه داشت که هیچ‌گاه دل دشمن به حال مردم ایران نسوخته و نمی‌سوزد، افزود: رئیس جمهور نادان آمریکا ملت و مردم ایران را تروریست خطاب می‌کند.
وی یادآور شد: باید مردم با حضور خود جواب این بیهوده گویی‌ها را بدهند تا استقلال نظام ضربه نخورد.

خبر جدید  رهاسازی یک بهله عقاب طلایی در منطقه شاسکوه

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب