کد خبر:3943 | 11:01:15 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وجود ۲۹ مدرسه شاهد در خراسان جنوبی/مدارس شاهد نماد فرهنگ شهادت
وجود ۲۹ مدرسه شاهد در خراسان جنوبی/مدارس شاهد نماد فرهنگ شهادت
به گزارش خبرنگار مهر، عباس لامعی صبح یکشنبه در همایش کارشناسان و مدیران شاهد خراسان جنوبی بیان کرد: در حال حاضر ۲۹ مدرسه شاهد در خراسان جنوبی فعال است. وی ادامه داد: این مدارس شامل ۲۰ مدرسه ابتدایی، چهار مدرسه متوسطه اول، چهار مدرسه متوسطه دوم و یک هنرستان شاهد دختران بیرجند می شود. خبر […]

به گزارش خبرنگار مهر، عباس لامعی صبح یکشنبه در همایش کارشناسان و مدیران شاهد خراسان جنوبی بیان کرد: در حال حاضر ۲۹ مدرسه شاهد در خراسان جنوبی فعال است.

وی ادامه داد: این مدارس شامل ۲۰ مدرسه ابتدایی، چهار مدرسه متوسطه اول، چهار مدرسه متوسطه دوم و یک هنرستان شاهد دختران بیرجند می شود.

خبر جدید  اهدای فرش به مزار سلطان ابوالقاسم نصر آباد خوسف

لامعی با بیان اینکه شش هزار و ۳۲۶ دانش آموز در این مدارس مشغول تحصیل هستند، افزود: این تعداد شامل ۱۵۸ دانش آموز طرح پراکنده و ۱۴۳ دانش آموز طرح در مدارس شاهد هستند.

وی با بیان اینکه شهدا میراث گرانبهای انقلاب اسلامی هستند، افزود: نباید در پاسداشت فرزندان شاهد از تلاشی دریغ کنیم.

خبر جدید  ویزیت رایگان عشایرنشینان بخش نیمبلوک

لامعی با بیان اینکه مدارس شاهد به عنوان نماد فرهنگ ایثار و شهادت برای همیشه ماندگار هستند، گفت: خدمت به فرزندان شهدا فرصتی مغتنم و بسیار ارزشمند برای مدیران و فرهنگیان شاغل در این نوع مدارس است.

وی اظهار کرد: فراهم کردن شریط مطلوب تحصیل و ارتقاء توانمندی های دانش آموزان معزز شهدا، جانبار و ایثارگر مهم ترین رویکرد آموزش و پرورش در استان به شمار می رود.

خبر جدید  نمایش انسجام بسیج در جنگ سخت، نیمه سخت و نرم در خوسف

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب