کد خبر:4139 | 19:04:22 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هنر مسجد در انسان سازی است
هنر مسجد در انسان سازی است
گروه معارف- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اخلاق زیبا،تعهد و تحمل در هنر مسجد نهفته و این هنر روی انسان سازی کار می‌کند. به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی امروز۱۴ اسفندماه، در دیدار رابطان منطقه ای خواهر کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی اظهارکرد: پیامبران الهی […]

گروه معارف- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اخلاق زیبا،تعهد و تحمل در هنر مسجد نهفته و این هنر روی انسان سازی کار می‌کند.

به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی امروز۱۴ اسفندماه، در دیدار رابطان منطقه ای خواهر کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی اظهارکرد: پیامبران الهی برای شکوفایی ماده انسانی بشر و به فعلیت رساندن آن برانگیخته شده‌اند. 

خبر جدید  جهاد دانشگاهی، راهنمایی برای ورود به حوزه مشاغل خانگی باشد

 وی افزود: اگر چنین کاری رخ دهد همه دنیا تغییر می‌کند، ظلم و ستم و ویرانی‌های امروز دنیا که هنر استبداگران است از بین می‌رود.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هنر پیامبران تغییر انسان است، ادامه داد: مسجد انسان را زیبا می‌سازد هرچند مراد از انسان زیبابخش بدنی نبوده هرچند این هم رکنی از خداوند بوده و ارزشمند است.

عبادی تصریح کرد: فرد زیبا همین که از دنیا رفت دیگر نمی‌توان به چهره اش نگاه کرد، در انسان استعداد‌هایی وجود دارد که اگر آنها درست ایجاد شود انسان زیبا به همه لحاظ ساخته می‌شود.

خبر جدید  تعیین تکلیف ۷۶ میلیارد طرح های اشتغال خراسان جنوبی در کارگروه ملی

وی بیان کرد: لقمان حکیم فردی سیاه پوست آفریقایی است اما آنقدر از علم و حکمت، زیبایی گرفته که خداوند متعال کلامش را در خلال وحی خود آورده است.

نمانیده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی افزود: اخلاق زیبا، حیا، عفت رحم، عقل، تعهد و تحمل در هنر مسجد نهفته و این هنر روی انسان سازی کار می‌کند. 

خبر جدید  آیین غبارروبی مساجد در بیرجند

وی یادآور شد: نقش هنرمند باید انسان سازی باشد و باید از فرزند و خانواده خود شروع کنیم و اگر یک انسان هدایت شود به گونه‌ای تمام دنیا نجات یافته است.
انتهای پیام
 
 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب