کد خبر:312 | 3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با دومين روز از دهه مبارک فجر، عمليات اجرايي احداث مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبي مهرشهر آغاز شد
همزمان با دومين روز از دهه مبارک فجر، عمليات اجرايي احداث مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبي مهرشهر آغاز شد
خبرگزاري آريا- استاندار خراسان جنوبي در مراسم آغاز عمليات اجرايي اين پروژه گفت: دهه فجر موسم رهانيدن ملت بزرگ ايران از زير سايه استکبار بود و اين ميراث بزرگ بايد به خوبي و به درستي به نسل هاي بعدي تحويل داده شود.به گزارش خبرگزاري آريا، استاندار خراسان جنوبي، به تنگناهاي بودجه اي دولت تدبير واميد […]

همزمان با دومين روز از دهه مبارک فجر، عمليات اجرايي احداث مخزن 2000 مترمکعبي مهرشهر آغاز شد

خبرگزاري آريا- استاندار خراسان جنوبي در مراسم آغاز عمليات اجرايي اين پروژه گفت: دهه فجر موسم رهانيدن ملت بزرگ ايران از زير سايه استکبار بود و اين ميراث بزرگ بايد به خوبي و به درستي به نسل هاي بعدي تحويل داده شود.
به گزارش خبرگزاري آريا، استاندار خراسان جنوبي، به تنگناهاي بودجه اي دولت تدبير واميد اشاره کرد و ادامه داد: برغم تمامي مشکلاتي که در اين زمينه وجود داشت و دارد اقدامات و خدمات بسيار مناسبي صورت گرفته که قابل تقدير است.
دکتر مروج الشريعه، ادامه داد: دهه فجر در واقع يادآوري و تذکري است به همه ما که مسببان اين انقلاب که شهدا والا مقام و امام راحل و عظيم الشان بودند اين انقلاب را به عنوان ميراثي بزرگ به ما تحويل دادند که بايد به خوبي آن را پاس بداريم.
مقام عالي دولت در استان، در بخش ديگري از سخنان خود به استفاده از فناوري هاي نوين در عرصه مهندسي و اجراي پروژه هاي عمراني اشاره کرد و افزود: در اجراي پروژه هاي عمراني خصوصاً در حوزه هاي زيرساختي بايد بروزترين تکنولوژي هاي مهندسي بکار گرفته شود.
مروج الشريعه، ادامه داد: واحدهاي تحقيق و پژوهش در دستگاه هاي خدمات رسان نيز بايد بيش از پيش بروز شده و با ارائه پيشنهادات علمي به مديران و تصميم گيران کمک کنند.
اين گزارش حاکيست، صبح امروز و همزمان با دومين روز از دهه مبارک فجر عمليات اجرايي احداث مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبي مهرشهر با ۲۲ هزار ميليون ريال اعتبار آغاز شد که با بهره برداري از آن ۵۸۰۰ خانوار در قالب ۲۰ هزار نفر از مزاياي آن برخوردار خواهند شد.
همچنين ؛ زون ۶ و ۷ و خط انتقال فاضلاب مهرشهر نيز با ۷۰ هزار ميليون ريال اعتبار مورد بهره برداري قرار گرفت که با بهره برداري از آن ۵۸۰۰ خانوار در قالب ۲۰ هزار نفر از مزاياي آن برخوردار شدند.

خبر جدید  حادثه برای اتوبوس تهران – کرمان

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب