کد خبر:4045 | 9:17:42 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هزار و ۶۶۲ خانواده تحت پوشش کمیته امداد خراسان‌جنوبی خودکفا شدند
هزار و ۶۶۲ خانواده تحت پوشش کمیته امداد خراسان‌جنوبی خودکفا شدند
به گزارش خبرنگار مهر، رضا حسینی صبح دوشنبه در نشست خبری اظهار کرد: در سال ۹۶ تعداد ۱۰ هزار و ۲۳۳ فرصت شغلی توسط استانداری خراسان‌جنوبی تعریف شده که ۲۳ دستگاه تعهد به انجام آن دارند. معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی بیان کرد: ۲۲ دستگاه تعهد انجام ۷۵ درصد انجام آن را […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا حسینی صبح دوشنبه در نشست خبری اظهار کرد: در سال ۹۶ تعداد ۱۰ هزار و ۲۳۳ فرصت شغلی توسط استانداری خراسان‌جنوبی تعریف شده که ۲۳ دستگاه تعهد به انجام آن دارند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی بیان کرد: ۲۲ دستگاه تعهد انجام ۷۵ درصد انجام آن را دارند و کمیته امداد نیز تعهد ایجاد ۹۷۲ فرصت شغلی را به استانداری داشته است.

حسینی ادامه داد: در ۱۱ ماهه سال ۹۶ دو هزار و ۱۹۵ فرصت شغلی توسط کمیته امداد خراسان‌جنوبی  ایجاد شده و ۳۶ میلیارد تومان جذب تسهیلات داشتیم که رشد ۱۲۴ درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد.

خبر جدید  ورزش و نشاط اجتماعي 2 اصل مهم در غنی سازی اوقات فراغت  

وی افزود: ۷۱۶ فرصت شغلی با اعطاء تسهیلات از محل صندوق اشتغال نیازمندان و هزار و  ۴۷۹ مورد نیز از محل تسهیلات صندوق قرض الحسنه بانکی ایجاد شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی در زمینه طرح های ایجاد شده بر حسب محل سکونت گفت: از تعداد ۲ هزار و ۱۹۵ فرصت شغلی ۸۲۴ فرصت شغلی در مناطق شهری و هزار ۳۷۱ فرصت شغلی نیز در مناطق روستایی ایجاد شده است.

خبر جدید  استقلال؛ شاخصه‌ اصلی نظام اسلامی

حسینی با اشاره به اینکه ۵۱۳ فرصت شغلی در قالب مشاغل خانگی و هزار و ۶۶۲ فرصت شغلی در قالب خود اشتغالی ایجاد شده است، اظهار کرد: همچنین ۷۲۶ فرصت شغلی برای زنان سرپرست خانوار و هزار و ۴۶۹ فرصت شغلی برای سرپرستان مرد خانوارهای تحت پوشش ایجاد شده است.

وی بیان کرد: در حوزه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای  نیز دو هزار  و ۴۹۵ مورد آموزش مهارت‌آموزی، هزار و ۹۲۴ مورد آموزش‌های کارآفرینی، ۸۰۷ مورد حرفه‌آموزی برای دانش آموزان دبیرستانی  در ۱۱ ماهه سال ۹۶ داشته‌ایم.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه ۱۳۴ نفر از طریق کاریابی‌ها شاغل شده‌اند، ادامه داد: ۷۰۳ مورد نظارت در حوزه آموزش و ۱۹ هزار و ۲۵۵ مورد  نظارت بر طرح‌های اشتغال در ۱۱ ماهه سال ۹۶ داشته‌ایم.

خبر جدید  آغاز رزمایش سپاهیان محمد رسوالله در زاهدان

حسینی  افزود: همچنین در ۱۱ ماهه سال ۹۶ تعداد هزار و ۶۶۲ خانواده تحت پوشش کمیته امداد به خودکفایی از طریق اشتغال‌زایی رسیدند.

وی یادآور شد: همچنین در ۱۱ ماهه سال جاری هزار و ۲۴ تخته فرش توسط خانواده‌های تحت پوشش بافته شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب