کد خبر:4165 | 8:11:27 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هزار و ۲۲۷ پایگاه جشن نیکوکاری در خراسان جنوبی برپا می شود
هزار و ۲۲۷ پایگاه جشن نیکوکاری در خراسان جنوبی برپا می شود
به گزارش خبرنگار مهر، احمد رفیعی صبح سه شنبه در نشست خبری اظهار کرد: در ۱۱ ماهه سال جاری ۴ میلیارد و ۲۵۹ میلیون تومان در صدقات و ۹ میلیارد و ۳۶۸ میلیون تومان در طرح اکرام ایتام و محسنین کمک خیرین را داشته‌ایم. معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه […]

به گزارش خبرنگار مهر، احمد رفیعی صبح سه شنبه در نشست خبری اظهار کرد: در ۱۱ ماهه سال جاری ۴ میلیارد و ۲۵۹ میلیون تومان در صدقات و ۹ میلیارد و ۳۶۸ میلیون تومان در طرح اکرام ایتام و محسنین کمک خیرین را داشته‌ایم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه میانگین درآمد ماهیانه کمک مردم به امداد  بیش از دو میلیارد و ۶۵۵ میلیون تومان است، بیان کرد: ۲۵ هزار و ۱۱۹ حامی در طرح اکرام ایتام و ۱۱ هزار و ۱۳۰ حامی در طرح محسنین داریم.

رفیعی با اشاره به اینکه ۴۳ درصد از حامیان بومی و ۵۷ درصد غیر بومی هستند، ادامه داد: سرانه ماهیانه هر فرزند در طرح اکرام ایتام ۱۸۶ هزار و ۴۹۵ تومان و سرانه ماهیانه هر فرزند در طرح محسنین ۵۱ هزار و ۷۵ تومان است.

خبر جدید  فعالیت 26 روحانی در زندان های خراسان جنوبی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی اظهار کرد: میزان درآمد ۲۳ مرکز نیکوکاری خراسان جنوبی در یازده ماهه سال جاری ۳ میلیارد و ۹۴۷ میلیون تومان بوده است و همچنین در این مدت ۲۵۳ میلیون تومان زکات مال و ۱ میلیارد و ۳۳۷ میلیون تومان زکات مستحبی جمع‌آوری شده است.

رفیعی با اشاره به اینکه ۵۰۰ نفر عامل زکات در خراسان‌جنوبی داریم، بیان کرد: تاکنون بیش از ۷۰۰۰ درخت در طرح شجره طیبه کمیته امداد پلاک‌کوبی شده است.

   وی ادامه داد امسال بیست و هشتمین جشن نیکوکاری با شعار جوانه لبخند می‌کاریم در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ اسفند برگزار می‌شود.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی افزود: این جشن روز ۱۶ اسفند ماه در مدارس، ۱۷ اسفند ماه در میادین و معابر اصلی شهر، ۱۸ اسفندماه در مصلی‌های نماز جمعه استان برگزار می‌شود.

خبر جدید  اهدای 36 درخت برای زکات شجره طیبه در طبس

رفیعی با بیان اینکه هدف از جشن نیکوکاری ترویج احساس و نوع دوستی در جامعه است، گفت: تعداد هزار و ۲۲۷ پایگاه برگزاری این جشن را در خراسان‌جنوبی بر عهده دارند که از این تعداد  هزار و ۲۰۰ پایگاه ثابت و ۲۷ پایگاه سیار است. 

وی افزود: همچنین از این تعداد پایگاه ۹۲۲ پایگاه در مدارس، ۵۶ پایگاه در میادین و مصلی‌های نماز جمعه و ۲۲۲ پایگاه نیز در مراکز نیکوکاری، مساجد و پایگاه‌های بسیج مستقر هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: سال گذشته دو میلیارد و ۲۱۳ میلیون تومان در جشن نیکوکاری جمع‌آوری شد که ۱۲۰ میلیون تومان آن در مدارس بوده است.

خبر جدید  پیش بینی برداشت 100 تن انجیر در طبس

رفیعی اظهار کرد: در حال حاضر شرایطی فراهم شده که نیکوکاران طریق تلفن‌های همراه و سر شماره نیکوکاری #۱*۸۸۷۷* و یا ارسال پیام بدون متن به سر شماره ۸۸۷۷ می‌توانند در این جشن شرکت کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۳۱ هزار و ۳۵ خانواده نیازمند تحت حمایت، هزار و ۹۷۲ بیمار صعب العلاج، ۳۱ هزار و ۱۲۴ سالمند نیازمند حمایت، سه هزار و ۳۱۷ فرزند یتیم و چهار هزار و ۵۶۳ فرزند طرح محسنین داریم که نیازمندکمک مردم نیکوکار هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی یادآور شد: ۹ هزار و ۹۲۷ دانش آموز، دانشجو و طلبه نیز تحت حمایت کمیته امداد خراسان‌جنوبی هستند.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب