کد خبر:4232 | 12:46:49 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هدف‌گذاری برای سال ۹۷ کاشت دو میلیون درخت در خراسان جنوبی باشد
هدف‌گذاری برای سال ۹۷ کاشت دو میلیون درخت در خراسان جنوبی باشد
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مروج الشریعه پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه مراسم درختکاری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: غرس درخت در تمامی مکاتب و ادیان و از جمله فرهنگ اسلامی امری مقدس شمرده شده است. استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: ائمه معصومین(ع) در شرایطی که امکان آن فراهم بود نسبت به کاشت درخت […]

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مروج الشریعه پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه مراسم درختکاری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: غرس درخت در تمامی مکاتب و ادیان و از جمله فرهنگ اسلامی امری مقدس شمرده شده است.

استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: ائمه معصومین(ع) در شرایطی که امکان آن فراهم بود نسبت به کاشت درخت در فضای سبز پیرامون خود اقدام می‌کردند و از این جهت مسلمانان نیز نسبت به این امر اقدام می‌کنند.

خبر جدید  ضرورت آگاهی مسئولان روابط عمومی بر فضای عمومی جامعه

مروج الشریعه با اشاره به اینکه توسعه فضای سبز نشاط آفرین است، ادامه داد: برای توسعه پایدار در کشور نیز باید نسبت به توسعه فضای سبز وجهه همت داشته باشیم.

وی افزود: امسال در خراسان‌جنوبی هدف‌گذاری بر غرس و کاشت یک میلیون اصله نهال و درخت و درختچه و هر آنچه به پوشش فضای سبز کمک می‌کند، بوده است.

خبر جدید  تولید 9700 تن محصولات گلخانه‌ای در خراسان‌جنوبی

استاندار خراسان‌جنوبی گفت: انتظار ما از شهرداری‌ها و منابع طبیعی برای سال ۹۷ غرس و کاشت دو میلیون اصله نهال در فضای سبز است که برای رسیدن به این مهم مشارکت بخش خصوصی ضروری به نظر می‌رسد.

مروج الشریعه اظهار کرد: باید به گونه‌ای فرهنگ سازی کنیم که مردم و سمن‌ها و تشکل‌های مردمی در امر درختکاری مشارکت داشته باشند چرا که حضور مردم در هر کاری به آن سرعت و نشاط می‌بخشد.

خبر جدید  ۱۷ میلیارد تومان به ۱۸۰ روستای فوق بحرانی کشور اختصاص یافت

وی کرد: البته در کاشت درختان و درخچه‌ها باید به بحث سازگاری درخت با  آب و هوا و محیط خراسان‌جنوبی توجه داشت.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب