کد خبر:3549 | 11:12:26 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نگرش عمیق معارفی معلمان، زمینه ساز ورود دانش‌آموزان به مسائل معرفتی است
نگرش عمیق معارفی معلمان، زمینه ساز ورود دانش‌آموزان به مسائل معرفتی است
گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی گفت: نگرش عمیق معلمان در موضوعات معارفی منجر به انتقال موضوعات معارفی به دانش‌آموزان و افزایش حس معنویت در دانش‌آموزان خواهد شد. به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، ایرج مهدی زاده، امروز ۹ اسفند، در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی حضوری معارف قرآن، نماز و مهدویت در پردیس شهید باهنر […]

گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی گفت: نگرش عمیق معلمان در موضوعات معارفی منجر به انتقال موضوعات معارفی به دانش‌آموزان و افزایش حس معنویت در دانش‌آموزان خواهد شد.

به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، ایرج مهدی زاده، امروز ۹ اسفند، در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی حضوری معارف قرآن، نماز و مهدویت در پردیس شهید باهنر بیرجند اظهار کرد: دوره آموزشی حضوری معارف قرآن، نماز و مهدویت، یک دوره ۱۶ ساعته برای دانشجو معلمان ورودی سال ۹۳ است.
وی با اشاره به تاثیر این دوره‌ها در افزایش سطح معنویت دانشجومعلمان، افزود: زمانی که معلم نگرش عمیق و دقیق نسبت به موضوعات معارفی داشته باشد، خواهد توانست این تاثیر را روی دانش‌آموزان خود نیز بگذارد.
رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی بیان کرد: زمانی که معلم در زمینه‌های معارفی دارای نگرشی عمیق باشد، قطعا خواهد توانست بسترهای مناسبی را برای ورود دانش‌آموزان به مسائل معارفی در کلاس درس داشته باشد.
مهدی زاده یادآور شد: امیدواریم این دوره‌ها در تقویت زمینه معرفتی در دانشجومعلمان تاثیرگذار باشد.
انتهای پیام

خبر جدید  مراسم جزء خوانی قرآن در دانشگاه بیرجند

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب