کد خبر:3525 | 12:09:39 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نگرش عمیق معارفی معلمان، زمینه‌ساز ورود دانش‌آموزان به مسائل معرفتی است
نگرش عمیق معارفی معلمان، زمینه‌ساز ورود دانش‌آموزان به مسائل معرفتی است
رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی گفت: نگرش عمیق معلمان در موضوعات معارفی به انتقال موضوعات معارفی به دانش‌آموزان و افزایش حس معنویت در دانش‌آموزان منجر می‌شود. به گزارش ایسنا، «ایرج مهدی‌زاده»، امروز ۹ اسفند، در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی حضوری معارف قرآن، نماز و مهدویت در پردیس شهید باهنر بیرجند اظهار کرد: دوره آموزشی حضوری معارف […]

رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی گفت: نگرش عمیق معلمان در موضوعات معارفی به انتقال موضوعات معارفی به دانش‌آموزان و افزایش حس معنویت در دانش‌آموزان منجر می‌شود.

به گزارش ایسنا، «ایرج مهدی‌زاده»، امروز ۹ اسفند، در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی حضوری معارف قرآن، نماز و مهدویت در پردیس شهید باهنر بیرجند اظهار کرد: دوره آموزشی حضوری معارف قرآن، نماز و مهدویت، یک دوره ۱۶ ساعته برای دانشجو معلمان ورودی سال ۹۳ است.

خبر جدید  آمار اشتغال در کشور، شفافیت داشته باشد

وی با اشاره به تأثیر این دوره‌ها در افزایش سطح معنویت دانشجومعلمان، افزود: زمانی که معلم نگرش عمیق و دقیق نسبت به موضوعات معارفی داشته باشد، خواهد توانست این تأثیر را روی دانش‌آموزان خود نیز بگذارد.  

رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی تصریح کرد: زمانی که معلم در زمینه‌های معارفی دارای نگرشی عمیق باشد، قطعاً خواهد توانست بسترهای مناسبی را برای ورود دانش‌آموزان به مسائل معارفی در کلاس درس داشته باشد.  

خبر جدید  خشکسالی سبب به خطر افتادن امنیت و سلامت در خراسان جنوبی شده است

مهدی‌زاده اظهار امیدواری کرد این دوره‌ها در تقویت زمینه معرفتی در دانشجومعلمان تأثیرگذار باشد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب