کد خبر:43466 | 21:15:02 - چهارشنبه 11 مارس 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نظارت شبانه روزی بر روند اجرای مصوبات ستاد مدیریت کرونا
نظارت شبانه روزی بر روند اجرای مصوبات ستاد مدیریت کرونا
با کمک‌های مردم و دستگاه‌های اجرایی در جشن گلریزان، تاکنون برای ۱۰ هزار دانش آموز نیازمند خراسان جنوبی لباس خریداری شده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، معتمدیان در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه باید در اجرای اقدامات پیشگیرانه جدیت به خرج دهیم گفت: با توجه به شرایط موجود، مراکزی که وظیفه خدمات رسانی به مردم را دارند نباید تعطیل شوند و با دستگاه‌هایی که در حوزه اجرا و یا نظارت بر مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا کوتاهی کنند، برخورد قانونی خواهد شد.
وی با اشاره به این که برخی در استان خطر انتقال ویروس کرونا را هنوز جدی نگرفته اند افزود: لازم است در این زمینه بیشتر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی شود، از جمله ضرورت دارد در مبادی ورودی دستگاه‌های دولتی و مراکز عمومی از جمله پمپ بنزین‌ها، نانوایی‌ها و مراکز خرید، توصیه‌ها و هشداری پیشگیرانه و بهداشتی در قالب بنر و با درج شماره تماس‌های ضروری برای انعکاس مشکلات و تخلفات نصب شود.
استاندار با اشاره به ضرورت استفاده از همه ظرفیت‌های استان برای تأمین اقلام بهداشتی گفت: لازم است نظارت‌های مختلف و بازرسی‌های تخصصی از سوی اداره کل استاندارد استان انجام شود تا تمام تولیدات استاندارد لازم را داشته باشند و نباید به هر قیمتی تولیداتی غیر استاندارد را در اختیار مردم قرار دهیم.
معتمدیان با اشاره به تشدید اقدامات کنترلی در ۹گلوگاه استان گفت: این یک اقدام تبلیغی و نمایشی نیست، بلکه تصمیمی کاملاً کارشناسی، علمی و سنجیده برای غربالگری است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  درگذشت مادر شهيد در بخش دستگردان طبس
0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب