کد خبر:4115 | 16:38:16 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نداشتن برند از مشکلات حوزه صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی است
نداشتن برند از مشکلات حوزه صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی است
به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی عربی  در جلسه هماهنگی معرفی صنایع‌دستی و جاذبه‌های گردشگری خراسان‌جنوبی در نمایشگاه نوروزگاه ایران اظهار کرد: حضور فعالان عرصه صنایع دستی و گردشگری درنمایشگاه  نوروزگاه ایران یک گام مثبت در معرفی خراسان‌جنوبی است. معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی با اشاره به موقعیت مناسب خراسان‌جنوبی برای گردشگری […]

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی عربی  در جلسه هماهنگی معرفی صنایع‌دستی و جاذبه‌های گردشگری خراسان‌جنوبی در نمایشگاه نوروزگاه ایران اظهار کرد: حضور فعالان عرصه صنایع دستی و گردشگری درنمایشگاه  نوروزگاه ایران یک گام مثبت در معرفی خراسان‌جنوبی است.

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی با اشاره به موقعیت مناسب خراسان‌جنوبی برای گردشگری بیان کرد: یکی از مشکلات استان در حوزه صنایع دستی و گردشگری نداشتن برند است.     

خبر جدید  فردا، همه می آییم

عربی با بیان اینکه در برخی موارد زیر ساخت‌های گردشگری نیز فراهم نیست، ادامه داد:  باید به موضوع گردشگری به صورت فرابخشی نگاه کرد و تنها در این صورت است که می‌توانیم در جذب گردشگر به خراسان‌جنوبی موفق باشیم.

وی افزود: اگر جذب گردشگر و فراهم کردن شرایط مناسب برای حضور مسافر را تنها وظیفه سازمان میراث فرهنگی بدانیم به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید.

خبر جدید  تأکید بر لزوم استفاده از ابزار فرهنگی در مبارزه با مواد مخدر

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: نگاه ما به بخش گردشگری و صنایع دستی باید تخصصی بوده و از روش‌های نوین برای معرفی جاذبه‌های خراسان جنوبی و جذب گردشگر استفاده کنیم.

عربی اظهار کرد: روش‌های سنتی جذب گردشگر مانند توزیع بروشور و کاتالوگ پاسخگو نیست و شیوه‌های دیگری را باید امتحان کرد.

خبر جدید  کشفیات مواد مخدر در خراسان‌جنوبی ۴۲ درصد رشد داشته است

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب