کد خبر:849 | 13:08:39 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نخستین پردیس شرکت های دانش بنیان خراسان جنوبی به بهره برداری رسید
نخستین پردیس شرکت های دانش بنیان خراسان جنوبی به بهره برداری رسید
به گزارش خبرنگار مهر، طی مراسمی صبح شنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری، اولین پردیس شرکت های دانش بنیان خراسان جنوبی به بهره برداری رسید. مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در این مراسم بیان کرد: این پردیس با هدف تجاری سازی محصولات و ایجاد بازار فروش […]

به گزارش خبرنگار مهر، طی مراسمی صبح شنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری، اولین پردیس شرکت های دانش بنیان خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در این مراسم بیان کرد: این پردیس با هدف تجاری سازی محصولات و ایجاد بازار فروش آن ها  افتتاح می شود.

جواد عقیلی پور بیان کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، رمز ماندگاری انقلاب در سه چیز اعم از انقلابی ماندن، علم و اقتصاد مقاومتی است.

خبر جدید  همایش حامیان حریم خانواده در آرین شهر

وی با بیان اینکه پردیس شرکت های دانش بنیان خراسان جنوبی نیز به تاکید رهبری راه اندازی شده است، گفت: این پردیس دارای ساختمانی با ۵۲۰ متر و ۳۰ اتاق است.

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی ادامه داد: این اتاق ها در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار گرفته و خدمات اداری و مالی مورد نیاز نیز به آن ها ارائه می شود.

خبر جدید  تشدید نظارتهای نوروزی دامپزشکی بیرجند

عقیلی پور با اشاره به ظرفیت های خراسان جنوبی بیان کرد: این استان دارای ۵۰ هزار دانشجو و استاد بوده که خود نیز پتانسیلی عظیم است.

وی بیان کرد: همچنین این استان دارای صنعت، معدن و انرژی های نو بوده که امید است با راه اندازی پردیس شرکت های دانش بنیان مورد توجه قرار گیرد.

خبر جدید  توزیع غذای سنتی در مناطق محروم کرمان/ سقا باش و آب نذر کن

عقیلی پور با بیان اینکه دانشگاه های استان باید قطب بندی شوند، افزود: در حال حاضر علوم خوبی در دانشگاه ها تولید می شود اما هنوز هدفمند نشده اند.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب