کد خبر:638 | 10:49:12 - پنج‌شنبه 18 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نجات ۵ دانشجوی گرفتار در کویر توسط پلیس
نجات ۵ دانشجوی گرفتار در کویر توسط پلیس
جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی از نجات ۵ دانشجو که در کویر شهرستان خوسف گرفتار شده بودند خبر داد. به گزارش‌ایلنا، سرهنگ سعید دادگر با اعلام این‌خبر اظهارداشت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی  ۱۱۰ مبنی بر گرفتار شدن ۵ دانشجو که با یک دستگاه خودرو در رمل گیر کرده‌اند و درخواست امداد رسانی دارند، بلافاصله […]

جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی از نجات ۵ دانشجو که در کویر شهرستان خوسف گرفتار شده بودند خبر داد.

به گزارش‌ایلنا، سرهنگ سعید دادگر با اعلام این‌خبر اظهارداشت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی  ۱۱۰ مبنی بر گرفتار شدن ۵ دانشجو که با یک دستگاه خودرو در رمل گیر کرده‌اند و درخواست امداد رسانی دارند، بلافاصله یک تیم از مأموران شهرستان خوسف به محل اعزام شدند.
 
وی افزود: با توجه به اینکه موقعیت دقیق افراد گرفتار شده در حاشیه کویر در دست نبود، تمامی مسیر‌های فرعی محدوده اعلامی بررسی شد که پس از چند ساعت تلاش بی وقفه، خودروی مورد نظر در یکی از مسیر‌های فرعی خاکی مشاهده شد.
 
جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: با تلاش مأموران، خودرو از رمل خارج شد و با توجه به صعب العبور بودن قسمتی از مسیر، با کمک یک دستگاه خودروی دیگر به مسیر جاده اصلی هدایت شدند.
 
وی همچنین درباره علت این سفر گفت: پنج دانشجو جهت انجام تحقیقات علمی به مناطق کویری آمده بودند که به علت عدم آشنایی به مسیر در رمل گرفتار شدند و توسط پلیس شهرستان خوسف نجات یافتند.
 
سرهنگ دادگر توصیه کرد: به دلیل گستردگی کویر خراسان جنوبی گردشگران و کویرنوردان بدون همراه داشتن راهنمای محلی که اشراف کامل به این منطقه دارند از سفر خودداری کنند.

خبر جدید  مجموعه خبری بخش 20 شبکه خاوران-16 اسفند

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب