کد خبر:1006 | 15:37:09 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نبود امکانات خوابگاهی برای میزبانی مسابقات کشوری در خراسان جنوبی
نبود امکانات خوابگاهی برای میزبانی مسابقات کشوری در خراسان جنوبی
به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل علیزاده بیرجندی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران  بیان کرد: آنچه مورد انتظار در حوزه ورزش کارگری است هنوز در این استان محقق نشده است. وی ادامه داد: مدیران حوزه ورزش و کارگری استان باید برای پیشرفت ورزش و روحیه نشاط در بین قشر کارگری کمک و حمایت های لازم از […]

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل علیزاده بیرجندی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران  بیان کرد: آنچه مورد انتظار در حوزه ورزش کارگری است هنوز در این استان محقق نشده است.

وی ادامه داد: مدیران حوزه ورزش و کارگری استان باید برای پیشرفت ورزش و روحیه نشاط در بین قشر کارگری کمک و حمایت های لازم از این هیئت ورزشی را داشته باشند.

 وی با اشاره به آمار ۴۰ هزار نفری جمعیت کارگری استان بیان داشت: از این تعداد ۲۰ هزار نفر ورزش می کنند که حدود ۳۰۰ نفر به صورت حرفه ای به فعالیت های ورزشی مشغول هستند.

خبر جدید  دو نشریه دانشگاه بیرجند در میان برترین نشریات کشور

مسئول هیئت ورزش کارگری خراسان جنوبی بیان داشت: از ابتدای امسال هیچ گونه اعتباری از سوی ورزش و جوانان به این هیئت ورزشی اختصاص نیافته است.

 وی از کمک های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای حمایت از برنامه های هیئت ورزش کارگری استان تشکر کرد و افزود: در چهار رشته ورزشی کارگران استان مدال آوری داشته اند و تا کنون ۱۴ نفر به مسابقات کشوری اعزام شده اند.

خبر جدید  کمبود اعتبار، علت تاخیر در باروری ابرها

 به گفته وی ۲۲ رشته ورزشی در هیئت ورزش کارگری استان فعال است.

علیزاده نبود امکانات خوابگاهی را مانعی برای میزبانی مسابقات کشوری عنوان کرد و گفت: زیرساخت های ورزشی خوبی در استان داریم اما به دلیل مشکلات خوابگاهی کمتر به سمت دریافت امتیاز میزبانی مسابقات می رویم.

وی با بیان اینکه تمامی کارفرمایان کارگاه های تولیدی ، صنعتی ، خدماتی و کشاورزی موظفند در امر ورزش کارگران براساس ماده (۱۵۴) قانون کار جمهوری اسلامی ایران با وزارت کار و امور اجتماعی همکاری کنند، گفت: کارفرمایان در صورتی که نتوانند نسبت به ایجاد فضای ورزشی در داخل کارگاه اقدام کنند موظفند سالانه مبلغ ده هزار ریال به ازای هر کارگر به حساب  وزارت کار و امور اجتماعی واریز تا از طریق این اعتبار هیئت های ورزش کارگری برای کارگران برنامه های ورزشی اجرا کند.

خبر جدید  زعفران خراسان‌جنوبی را مفت می‌خرند

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب