کد خبر:709 | 19:10:58 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میزان آسیب‌های اجتماعی در خراسان‌جنوبی بسیار کم است
میزان آسیب‌های اجتماعی در خراسان‌جنوبی بسیار کم است
به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید علیرضا عبادی عصر شنبه در همایش فجرآفرینان فاطمی اظهار کرد: وقتی فردی انگیزه برای حضور در هیئت‌های مذهبی و مسجد دارد، بی شک به دلیل سنخیت روحیات او با این مکان‌ها و محافل دینی است. نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه برای نعمت محبت معصومین(ع) باید خدا […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید علیرضا عبادی عصر شنبه در همایش فجرآفرینان فاطمی اظهار کرد: وقتی فردی انگیزه برای حضور در هیئت‌های مذهبی و مسجد دارد، بی شک به دلیل سنخیت روحیات او با این مکان‌ها و محافل دینی است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه برای نعمت محبت معصومین(ع) باید خدا را شاکر باشیم، بیان کرد: بزرگترین سود انسان در زندگی این است که محبت و عاطفه را در مسیر اهل بیت(ع) هزینه کند.

خبر جدید  آیین علم آرایی و علم گردانی بشرویه

عبادی ادامه داد: انگلیسی‌ها بعد از تسلط بر ایران در اولین اقدام خود هیئت‌های مذهبی را تعطیل و جلوی فعالیت آن را گرفتند که نشان از تأثیرگذاری هیئت‌های مذهبی بر جامعه و فرهنگ دینی توده‌های مردم دارد.

وی افزود: هر چند تاکنون هیئت‌های مذهبی اقدامات مثبتی در امور اجتماعی داشته‌اند ولی ظرفیت این گروه‌ها و تشکل‌های دینی بسیار بالاتر است چرا که سرمایه‌ای چون مکتب اهل بیت(ع) را در اختیار دارد.

خبر جدید  آغاز رزمایش اقتدار عاشورائی بسیج سپاهیان محمد رسول الله 2

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: هیئت‌های مذهبی با برگزاری نشست‌های تخصصی و استفاده از هیئت‌های اندیشه ورز می‌توانند برای رسیدن به مقاصد و اهداف بلند برنامه‌ریزی کنند.

عبادی با اشاره به اینکه در خراسان‌جنوبی میزان آسیب‌های اجتماعی بسیار کم است، اظهار کرد: با این وجود باید تلاش خود را برای به حدأقل رساندن همین آسیب‌ها داشته باشیم.

وی بیان کرد: محبت به اهل بیت(ع) در میان غیر مسلمانان نیز وجود که نشانه‌های آن را در عزاداری هندوها، مسیحی‌ها و زرتشتی‌ها در ایام محرم  و به ویژه در راهپیمایی اربعین می‌توان دید و این مسئله  نشان از حق طلبی این افراد است.

خبر جدید  سیلاب در خراسان جنوبی

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی یادآور شد: دشمن ممکن است گاه چارچوب عزاداری را تغییر دهد و در نظر ما این تغییر کوچک حائز اهمیت نباشد ولی کم کم این تغییرات به ظاهر کوچک روح عزاداری را نیز تغییر می‌دهد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب