کد خبر:429 | 12:51:27 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میدان داری مردم در طرح پیشگیری از اعتیاد
میدان داری مردم در طرح پیشگیری از اعتیاد
سردار غیب پرور با اشاره به اینکه طرح پیشگیری از اعتیاد تا کنون در کشور در ۳۲۵ محله اجرا شده است اذعان کرد: این طرح در سال ۹۷ به ۱۰۰۰ محله افزایش پیدا می کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، صبح امروز سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از […]

سردار غیب پرور با اشاره به اینکه طرح پیشگیری از اعتیاد تا کنون در کشور در ۳۲۵ محله اجرا شده است اذعان کرد: این طرح در سال ۹۷ به ۱۰۰۰ محله افزایش پیدا می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، صبح امروز سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از روستای حاجی آباد در حاشیه شهر بیرجند بازدید کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نگاه دستگاه دولتی نگاهی فراگیر نیست بیان کرد: پیشگیری از اعتیاد نیاز به همکاری مردم دارد و  انقلاب ثابت کرد هر زمانی که مردم به میدان آمدند پیروز شدند.

خبر جدید  ۵۱ درصد جرائم سایبری در خراسان جنوبی را مسائل مالی تشکیل می‌دهد

سردار غیب پرور با اشاره به اینکه طرح پیشگیری از اعتیاد تا کنون در کشور در ۳۲۵ محله اجرا شده است اذعان کرد: این طرح در سال ۹۷ به ۱۰۰۰ محله افزایش پیدا می کند.

وی در ادامه با بیان اینکه مردمی بودن و مشارکت مردم در این طرح را در حاجی آباد دیدیم تصریح کرد: نگاه تحولی و مدیریت محله به دست مردم یکی از مهم ترین عوامل موفقیت این طرح است.

وی با این عنوان که هدفمان این است که حداقل از اشاعه اعتیاد پیشگیری کنیم اظهار کرد: ارزان بودن زمین در این منطقه باعث مهاجر پذیر بودن آن شده است و یکی از مشکلاتی که در این منطقه وجود دارد خلأ فرهنگی است .

خبر جدید  بحران هویت بر سر راه زن مسلمان/ دشمن با حیازدایی از زن مسلمان می خواهد ریشه انقلاب را بزند

وی در ادامه با بیان اینکه بر اساس آمار جهانی ۸ درصد معتادین قابل بازگشت هستند تصریح کرد: ما در دو حوزه کار می کنیم اول به دنبال مقابله با این درصدهای درگیر اعتیاد هستیم و حوزه دوم کار ما پیشگیری از اعتیاد است.

وی گفت: فرهنگ سازی، آگاهی رسانی و آشنا کردن خانواده ها با این مسئله از جمله اقداماتی است که ما در زمینه پیشگیری از اعتیاد انجام دادیم.

خبر جدید  خادمان مساجد از افراد تاثیرگذار در امور فرهنگی و مذهبی هستند

غیب پرور با بیان اینکه امروز دشمن دانش آموزان را مورد هجوم قرار داده است اذعان کرد: وظیفه سپاه و بسیج در بخش اول پیشگیری، آموزش و توجیه و در بخش دوم مقابله است که در هر دو زمینه مردم باید میدان داری کنند.

سردار غیب پرور در پایان از پایگاه بسیج شهید صدوقی کربلا، مرکز فرهنگی و زورخانه حضرت ولیعصر و سوله ورزشی در حال ساخت حاجی آباد بازدید کرد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب