آخرین اخبار
کد خبر:3759 | 14:13:07 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهار روان آب ها در شهرستان بشرویه در دستور کار قرار گیرد
مهار روان آب ها در شهرستان بشرویه در دستور کار قرار گیرد
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمد شمس الدین امام جمعه شهرستان بشرویه در خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان رحلت ام البنین(س) مادر حضرت ابوالفضل العباس (ع) را تسلیت گفت. وی با اشاره به جشن نیکوکاری از ۱۴ تا ۲۰ اسفندماه گفت: سنت حسنه نیکوکاری در آستانه سال نو بسیار پسندیده است […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمد شمس الدین امام جمعه شهرستان بشرویه در خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان رحلت ام البنین(س) مادر حضرت ابوالفضل العباس (ع) را تسلیت گفت.

وی با اشاره به جشن نیکوکاری از ۱۴ تا ۲۰ اسفندماه گفت: سنت حسنه نیکوکاری در آستانه سال نو بسیار پسندیده است و این امر توسط کمیته امداد در سطح کشور به منظور رفع محرومیت و از بین رفتن فاصله طبقاتی انجام می شود.

خبر جدید  ۱۰۱ خانواده مددجوی درمیان امسال خودکفا شدند

وی به بارندگی های اخیر در بشرویه اشاره کرد و افزود: باتوجه به اینکه بارش باران در بشرویه رگباری می باشد بایستی  جهت جلوگیری از هدررفت آب، سدها و بندهای بسیاری احداث شود.

حجت الاسلام شمس الدین از اداره منابع طبیعی و آبخیز داری این شهرستان خواست تا در جهت جمع آوری روان آب ها اقدام کنند.

حجت الاسلام شمس الدین با اشاره به روز درختکاری هم از شهروندان خواست تا به منظور افزایش فضای سبز هر کدام یک اصله نهال بکارند.

خبر جدید  ۱۵ هزار بیمار در مراکز درمانی تأمین اجتماعی بیرجند بستری شدند

وی افزود: افزایش فضای سبز به افزایش نشاط در جامعه و نیز هوای پاک کمک می کند و هفته درختکاری بهترین فرصت برای کاشتن نهال است.

امام جمعه بشرویه بیان کرد: در جامعه کنونی بایستی به سمت صنعتی شدن پیش رویم و کشاورزان بشرویه باید در این زمینه بیش از پیش اقدام کنند که در این صورت شاهد افزایش اقتصاد و اشتغال خواهیم بود.

خبر جدید  آغاز واکسیناسیون دام های خراسان جنوبی علیه تب مالت و آبله

وی همچنین با قدردانی از عوامل برگزاری همایش ملی پرورش اقتصادی شتر خواستار پیگیری جدی در زمینه پرورش شتر به صورت صنعتی و گسترده شد و افزود: باتوجه به خشکسالی های اخیر و کمی بارندگی ها پرورش شتر این حیوان مقاوم به خشکی در بشرویه بسیار موثر خواهد بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب